Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy lépjek ezen túl?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lépjek ezen túl?

Figyelt kérdés
Egy pár hónapja szakítottam a barátnőmmel, többek között azért, mert biztos voltam benne, hogy megcsalt. Minden jel arra mutatott. De sosem tudtam meg, hogy kivel és ez azóta sem hagy nyugodni. Valahogy a rögeszmémé vált ez és úgy érzem nem tudok továbblépni, amíg nem tudom meg ezt. Szerintetek ez normális? Vagy egyszerűen meg kéne próbálnom elfelejteni?

2015. okt. 21. 02:20
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Egyébként két hónapon keresztül még ő zaklatott engem. Szóval ez sem jogosít fel, hogy kicsit én is "zaklathassam őt"?
2015. okt. 22. 23:58
 12/13 _Harry Potter_ ***** válasza:

Nem. Ennyi erővel, ha téged kirabolnak, te is ellopsz valamit?


Nem értem, mi értelme elővenni hónapokkal ezelőtti témákat. Nekem is vannak olyan csajok a múltban, akikkel nem lett minden elrendezve. Most keressem őket fel? Ugyan már... Akinek ennyire nincs élete, hogy ilyenre vetemedik, csak azt bizonyítja, hogy képtelen magának egy asszonyt fogni, ezért keresi a volt nőit.


Ha én megtudnám, hogy a csajomat az exe régen elővett témákkal zaklatja, úgy elkergetném a környékről, hogy többé vissza sem jönne. Mindenki élje a saját életét.

2015. okt. 23. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Hát képzeld el több lánnyal is össze tudnék jönni, akik ráadádul helyesek is és úgy tűnik minden rendben velük. Csak még nem tudok túllépni az exemen, mert tudod közrejátszott egy olyan dolog, amit látszólag még nem tapasztalhattál meg senkivel, a szerelem. Nagyon szerettem és nagyon sokat jelentett nekem, lemondtam sok számomra fontos dologról érte. Azt hittem ő is szeret, de egy idő után kiderült, hogy csak színleli, inkább csak mint szolgálat kész "mintabarát" kellek neki és azért vagyok fontos, mert nehéz még egy ilyen naiv, önzetlen barmot találni. Na hát most már nem vagyok az, ne féljetek.
2015. okt. 23. 08:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!