Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lépjek ezen tovább?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek ezen tovább? Vagy hogy vegyem rá, hogy van megbeszélni valónk?

Figyelt kérdés

2 éve megismertem egy lányt. Eleinte minden rendben volt köztünk, majdnem összejöttünk, amolyan lelki társ féleség alakult ki köztünk. De egyik napról a másikra elfordult tőlem, történt valami vele. Majd idővel megint kibékültünk. De ezután nem volt olyan bensőséges a kapcsolat köztünk, ezt követően többször ugyanazt eljátszottuk, hol kibékültünk, hol összevesztünk. Most úgy tűnik helyrehozhatatlan lett, mert 2 és fél hónap, hogy megint összevesztünk, de azóta nem hajlandó velem beszélni.

Persze, többeknek egyszerű lehet a válasz: hagyjam annyiban. De úgy érzem, ő az a lány, akit kerestem mindig is.

Annyit tudok, hogy nincs senkije és mondta is, hogy ő nem akar senkitől, semmit.

Lányok, ilyenkor mit lehet tenni?


2015. okt. 9. 19:00
 1/4 peterr80 válasza:
Talán mond meg neki kerek perec hogy fontos neked és több neked mint lelki társ. Ha erre nem történik semmi akkor jobb ha elfelejted és tovább lépsz.
2015. okt. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Osztom az első véleményét.
2015. okt. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem valahogy nem derült ki világosan, hogy csak barátok voltatok, vagy jártatok is egymással? bocs, de szőke vagyok. Mert, ha barátok,-lelki társak, akkor nem tudom elképzelni, hogy min lehet így összeveszni, ha meg több is volt barátságnál, lehet nem tetted egyértelművé számára, hogy mennyire fontos neked.

Amennyiben komoly az összeveszés, akkor nem jó naponta zargatni, mert csak felbosszantod a másikat, akár férfi, akár nő.Szóval hagyd egy kicsit, aztán állj elé és öntsd ki neki a lelked. Remélem sikerül a békülés :)

2015. okt. 10. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem jártunk. Mielőtt megismerkedtünk kb fél évvel előtte szakított a barátjával, aki az első volt neki. De teljesen kikészítette őt és elhatározta, hogy nem alakít ki kapcsolatot egy darabig.
2015. okt. 10. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!