Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Fix fizetésen vagy, és általáb...

Fix fizetésen vagy, és általában min fél órával tovább maradok, gyakran egy órával is. Ezeket eddig nem számították bele, szeretném megbeszélni a főnökkel. Hogyan tegyem?

Figyelt kérdés
2012. máj. 26. 13:53
 1/2 anonim ***** válasza:
ne maradj tovább! ennyi
2012. máj. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos az a helyzet, hogy - még ha jogilag neked is van igazad- ezzel kockázatot vállalsz.


Te tudod felmérni hogy a főnököd milyen habitusú, lehet- e ilyenről vele normális keretek között beszélni, vagy csak magad alatt vágod a fát.

Nagyon sokan járnak ugyanebben a cipőben mint te, és legtöbbjük nem szól ( nem mondom hogy ez a helyes, de érthető okokból féltik a munkahelyüket).


Ha belevágsz, a beszélgetést próbáld meg úgy időzíteni,hogy ne legyen zavaró tényező ( négyszemközt, nyugodt körülmények között).


Én elmondanám neki hogy szeretem amit csinálok, és mindennel meg vagyok elégedve, azonban a túlórákkal kapcsolatban lenne kérdésed, nevezetesen hogy azt itt hogy szokták elszámolni ( kifizetik vagy csúsztatni lehet).


Ha elutasító választ kapsz, megköszönöd hogy időt szakított rád, legfeljebb átgondolod magadban hogy átnyergelsz máshova, ha ezt nem fogadod el.

2012. máj. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!