Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugy leegettem magam, mint meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugy leegettem magam, mint meg soha. Hogy lepjek tul ezen?

Figyelt kérdés
27 n vagyok. Nehany honapja randizgatok egy pasival, o 34. Ma eljott hozzam, mekert, hogy csinaljak neki tejbegrizt. Rosszul ereztem magam egesz nap, a reggel hanytam is, ezert valahogy nem jott, hogy megkostoljam, mielott odaadom. Amikor nekifog enni, kiderult, hogy cukor helyett sot raktam bele. Elvicceltuk, de kinos volt :))
2015. aug. 4. 18:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
21%
Te sem leszel már egy konyhatündér.
2015. aug. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
67%
elég ciki, só apró szemű cukor valamivel nagyobb :D észre lehet venni a különbséget :D
2015. aug. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez miért égő? Szerintem jól el lehet ezen poénkodni.
2015. aug. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

#1, tudom, hogy ezek utan nem hiheto, de cukrasztunder vagyok :-)


#2, Ugyanolyan szinu, allagu, sot ugyanolyan dobozba is tarolom. De valoszinuleg tenni fogok ra valamilyen jegyet :))


#3, koszonom, ez jolesik :-)

2015. aug. 4. 18:57
 5/14 anonim ***** válasza:
Jobban jöttél ki, mintha a tejbegrízt égetted volna oda. :)
2015. aug. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
95%

27 evesen lehetne mar annyi eszed, hogy ilyen hulyesegeken nem akadsz ki, es meg kerdest is kiirsz. Szerintem ez az ego, nem az hogy felcserelted a sot/cukrot.


Ha azt irod, hogy a tomott metron ket megallo kozott ordenaret fingottal, az ego lett volna, ott lenne okod elsullyedni, de cukor helyett so? En nem ertem ez miert olyan ego. Viccesre kell venni a figurat, sot ha a srac jo fej akkor ezt meg visszahallod evek mulva is, errol meg sok bort le lehet huzni es szorakoztato a dolog, de egyaltalan nem ego.


".... magam, mint meg soha..." szerencses ember vagy ha ennel durvabb dolog meg nem tortent veled, ami tenyleg ego!

2015. aug. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%

Na bumm,szerintem nem ez lesz az utolso amit elrontasz.:D

Majd legközelebb csinálsz egy finomat.:)

2015. aug. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ki nem állhatom a tejbegrizt.
2015. aug. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Koszonom, kicsit megnyugtattatok :)
2015. aug. 4. 19:33
 10/14 Estienne ***** válasza:
Én volt mikor a kávémat ízesítettem vagy 5 kanál sóval, majd leült mellém a haverom a kávéjával és ő is nekiállt lapátolni. Hát nem volt finom, úgyhogy nem csak te nézed el. (mentségemre szóljon, én nem voltam teljesen tiszta :D )
2015. aug. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!