Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hazudtam az egyik ismerősömnek...

Hazudtam az egyik ismerősömnek, de utólag úgy érzem, hogy ezzel jobban leégettem magam, mintha nem mondtam volna semmit. Hogyan lépjek túl ezen?

Figyelt kérdés
Az a baj,hogy nem bírom kiverni a fejemből, minden nap erre gondolok és nem tudom csinálni a dolgomat, mert teljesen lebénít ez az egész. Nem elég,hogy hülyét csináltam magamból(legalábbis szerintem), de van egy olyan érzésem,hogy nem is hitte el, mert eléggé úgy adtam elő. Hogy tudnám ezt az egészet elfelejteni?
2012. aug. 23. 10:05
 1/1 2xSü ***** válasza:

Mivel semmit nem tudunk a szituációról, a hazugság tárgyáról, ezért nehéz konkrét választ adni.


A legegyszerűbb, ha megbeszéled az illetővel hogy mit és miért mondtál. Ha okod volt a hazugságra, akkor lehet, hogy megérti.

2012. aug. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!