Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Teherbe estem egy nös férfitöl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teherbe estem egy nös férfitöl, hihetek e neki?

Figyelt kérdés

Azt mondja hogy tartsam meg a gyereket,majd gondoskodni fog rólam és a születendö gyerekünkröl, a felesége nem tud szülni viszont nem akarja elhagyni sem.

Mégis azt mondja hogy szeret engem de én nem akarok még 18 évesen gyereket és félek hogy csak hazudik aztán egyedül leszek a gyerekével.


2020. febr. 28. 12:42
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
87%
Vetesd el, ezzel tönkreteheted a jövődet.
2020. febr. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
96%

Miért hinnél neki, aki a feleségét is átveri.

Minek fekszel le egy nős férfivel?

Miért nem lehet védekezni?

Ha megmondta, hogy nem hagyja el a feleségét, akkor hogyne lennél már egyedül a gyerekkel!

2020. febr. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
96%

Ha 100% hoy ő az apa genetikai vizsgálat alapján is kötelezhető ra.


De nagyon fiatal vagy még

2020. febr. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
99%

Szerintem csak akkor tartsd meg, ha egyedül is vállalnád, mert hogy erre az emberre nem fogsz tudni számítani, az biztos.

Ha neked ez a vágyad, hogy más férjétől 18 évesen pucér s.ggre gyereked szülessen, akkor hajrá!

2020. febr. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
27%

Régebben is szültek 18 évesen de ez anyagiakon túl Nemhiszem h ez a Férfi támogatna.

Családod segít esetleg?

2020. febr. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
16%

Tartsd meg, ha később úgy döntesz hogy nem kell bármikor örökbe adhatod, akar szülés utàn azonnal.

Sokan örülnének egy ilyen kisbabànak. A szülés sokkal kisebb rizikó mint az abortusz.

2020. febr. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
88%
Vetesd el!Úgy jàrsz a legjobban...A csàvó szarna a fejedre.A gyereket meg lehet elvenné tőled!
2020. febr. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
89%
A feleségének is hazudik.
2020. febr. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
88%

"A szülés sokkal kisebb rizikó mint az abortusz."


Ezt valami katolikus szülesztő magazinban olvastad?

2020. febr. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
78%
A szülés sokkal kisebb rizikó mint az abortusz? Ezt a 🌳szságot hol olvastad? :D agyam el dobom, tuti valami fanatikus magzatvedo vagy. Szulj te és add örökbe.
2020. febr. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!