Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Kiderült, hogy nem az enyém a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiderült, hogy nem az enyém a gyerek. Mi a helyes teendő ilyenkor emberileg?

Figyelt kérdés

A sokkon és csendes apátián már túl vagyok. Miután a vérvizsgálat kimutatta a tényt, az (ex)párom is beismerte, hogy anno kapcsolata volt mással. Nem hittem, hogy ilyen velem megtörténhet és mégis.

Két dolgot vettem fontolóra, 1.: tisztességgel megvárom, amíg szereznek lakhatást és kiköltöznek a lakásból (nagy szerencsére minden az én nevemen van), és soha többé nem hallok felőlük. 2.: a "fiamat" szeretem és ebben az egészben ő a leginkább szevedő alany, aki az anyuka féregsége okán ártatlanul szenved most egy életen keresztül. Így tehát a károkat mérsékelve együtt maradhatnánk (asszonyka benne lenne, volt már sírásrívás és térden állva bocsánatkérés) és maradna minden a régiben... ezzel annyi a gond, hogy soha nem tudnék neki megbocsátani, ezzel saját boldogságomat félretehetném egy életre. Nem tudom, hogy meg kellene-e hoznom egy végső soron idegen gyermekért ezt az áldozatot.

Párom egyébként védi az apuka anonimitását, sőt ebből feltételezem, hogy még ma is kapcsolatban lehetnek. Még benne lehet az is, hogy ismerem, de ezt már félek továbbgondolni.

Nemet, kort írjatok légyszi, nekem ez fontos, másképp nem tudom komolyan venni a véleményt. Köszi


2020. febr. 10. 17:03
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
30%

Mondd neki, hogy oruljon, hogy nem Afganisztanban vagytok....


[link]

2020. febr. 11. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
74%

Nagyon szép dolog, h szeretnéd felnevelni a gyereket meg nézed az érdekeit. DE!!! ezzel hosszútávon csak magaddal csesznel ki. Írtad, h felretenned a boldogságod, hát igen: egy gyerekkel csökkenne az esélyed megtalalni az a nőt aki valóban szeret és nem csinal ilyen felredugasokat.

Sőt még hosszabbtavon még a gyereket is csak meggyulolned és később esetleg öt hibaztatnad a te boldogságod miatt.

En elkudenem a busba.

Tedd össze a kezedet, h minden a te neveden van.

BTW ilyenkor szokott lenni az, h az anyuka kézzel lábbal maradna és véletlenül becsuszik egy gyerek tőled. Vigyázz ezzel, mert onnantól kezdve már ezerszer nehezebb lesz lapát.


N30

2020. febr. 11. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem ez a legnagyobb aljasság amit egy nő elkövethet. Nem érdemli meg ,hogy vele maradjál.

Ha mégis a 2. opció lesz, gondolom hamar fog érkezni a saját baba, akkor aztán már nem lesz választásod. N:50.

2020. febr. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól értem nem vagytok házasok. Tettél apasági nyilatkozatot? Mert akkor jogilag tiéd a gyerek, akkor is ha valami random csávó csinálta, akinek az exed még a nevét sem tudja.

Jogilag ezt el kell rendezni, nem elég csak szakítani.

Mivel az exed átvert téged is és a saját gyerekét is szerintem nem lehet maradása.

Egy-két megcsalás és az ezzel járó érzelmi teher benne van a legtöbb felnőtt életében, tudni kell kezelni, de az, hogy a gyermekedhez fűződő kapcsolatod hazugságon alapszik messze túltesz ezen.

Másrészt a gyereknek és a vér szerinti apjának is lehetőséget kellene adni, hogy megismerjék egymást, ha tényleg még mindig képben van.

Legyél úriember, de határozott. Hagyj neki elég időt a költözésre, gyerekkel albérletet találni nehezebb, de legyen egy határidő. Addig pedig ne hagyd, hogy visszaédesgesse magát hozzád. Azt már tudod, hogy hazudni nagyon jól tud.

Ahhoz meg igazából semmi közöd ki a gyerek apja, nem te, ez a lényeg.


//Középkorú férfi

2020. febr. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
70%

Nincs feleségem, gyerekem, de én kitenném őket. Nem tennék utána egy forintot sem a kakukkfióka nevelésébe. Mivel nem te vagy a vér szerinti apja, tőled semmit sem követelhetnek, nyugodtan kinevetheted őket.


Aki így átbаszott, az kalap-kabát. De szerintem, 10-ből 9-szer ezt írta itt mindenki.


27, férfi.


Hajrá!

2020. febr. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
35%

Neked kell tudni boldogabb lennél e nélkülük ? Lehet ezek voltak így is a legboldogabb éveid !

Nem tudjuk mi vezetett ide ...

F/45

2020. febr. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
50%
Kevès ez az info...
2020. febr. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok választ. Még mindig nem tudom, mi legyen, de adtatok támpontokat.

Kérdezték páran, hogy miért csalt meg az asszony. Én visszakérdeznék: nem teljesen mindegy? Ha nagyon rossz párja lettem is volna, akkor sem jogosítja fel arra, amit csinált. De egybként sem voltam rossz társ vagy apa, sőt az ellenkezőjét mondta.

2 éves a fiam. Abban az időben, amikor teherbe esett a párom eltávolodtunk, mert kamionoztam, sokat voltam távol. Miattuk, a család miatt váltottam csak szakmát némivel kevesebb pénzért, több velük töltött időért. Ennyit ért az áldozathozatal. Mindezt kukába dobni azért nem egyszerű, de lehet, hogy belül már most is érzem, hogyan fogok dönteni.

2020. febr. 12. 13:48
 39/45 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom a dolgot, és remélem egyre inkább kezd kikristályosodni mi a megoldás .

Szánalmas a párod hogy amíg te kamionoztál, hogy megéljetek ő szeretőt tartott és még védekezni sem volt képes. Annyira nem számítottál neki, hogy egy rohadt gumit nem bírt húzatni a csávójával. És biztos csak nem egy alkalom volt, rendszeresen ke..gette a pasi tuti, hiszen magányos volt és unatkozott. Ez nem menti fel a dolgok alól. Ha jószívvel a hátad mögött izélgetett amíg te dolgoztál, nem érdemel sajnálatot . Max a gyerek, de mivel kicsi, 2 éves, nem fog akkor nyomot hagyni benne a dolog mintha nagyobb korába szakítanátok.

2020. febr. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
91%

35-ös vagyok.


Ezen plusz infók tudatában még inkább azt mondom, hogy lépj ki az életükből.

2020. febr. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!