Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Biztos az enyém a gyerek? Ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biztos az enyém a gyerek? Ki lehet ezt számolni?

Figyelt kérdés

Június 7-re írta ki az orvos a páromat. Az utolsó menzesze szeptember 1-én volt (remélem jól mondom a dárumot) Szeptember 11-12-13 a főnökével meg négy másik kollégával volt külföldön munkaügyben, 5 nő egy pasi. Tetszik neki a főnöke, ezt ki is mondta már, de olyan a fickó aki 10/10 nőnek tetszik, de mindig megmondta hogy nem állna össze vele, nem szimpi a viselkedése és bunkó is! Mindig szidja nekem.

Mi 18-án és 20-21 voltunk együtt. Emlékszem mert 18 a születésnapom.

Most “karácsonyra kaptam” egy linket amit az egyik kolleganő tett ki még akkor, amin a barátnőm részegen egy rúdszerüségen tekereg egy bárban. Aki egy visszafogott, szégyellős lány amúgy, hasonlót se láttam még tőle! Mindig zavarban van. A többi csaj is hasonlóan viselkedett, sőt az egyik rá is van mászva a főnökre a képeken (házas a csaj, karácsonyra el is költözött a férje)

Mindenki arra van ráállva, arról beszél csak, hogy a férjezett csaj így meg úgy. A többiek szóba se kerülnek, az én párom se. Kicsit meg vagyok ijedve. Mi van ha nem is az enyém a gyerek? Előtte 6 hónapig nem esett teherbe, próbálkoztunk. Szeptemberben meg szinte azonnal.

Ki lehet számolni az orvos által kiírt június 7 alapján hogy pontosan mikor történt a fogantatás?


2019. dec. 31. 10:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%
Ilyen pontosan nem lehet kiszámolni. Ha pontos választ akarsz, végeztess vizsgálatot!
2019. dec. 31. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
87%
Nem lehet biztosra kiszámolni. Még ha pár hét különbség lenne, talán.. de így semmiképp.
2019. dec. 31. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem ezt így nehéz kiszámolni. Az apasági lesz a tuti, akár titokban is, de ezt nem javaslom. Csak nyíltan, ha kétségeid vannak. DE! én úgy gondolom,illetve tapasztaltam, hogy ha egy nő szidalmaz egy kimondottan jó pasit, akkor oda van érte. Én inkább azt csinálnám hogy megpróbálnék bizonyítékokat szerezni, mert ez így nekem is gyanús egy kicsit. Nyitott szemmel járnék,telefon, internet, face, ideje hogy alakul. Persze erre majd jönnek a lepontozó hölgyek, hogy gerinctelenség, meg nem kell mindenbe azt látni, meg velem is vót ilyen oszt nem vót semmi stb. De gondolom te sem szeretnéd más gyermekét úgy felnevelni, hogy nem a te döntésed volt. Mert abban semmi kivetni valót nem látok, ha az egy felnőtt ember döntése. Ráadásul ha szétmentek, ugyanúgy fizetned kell és ha majd meghalsz, örököl is utánad a kakukkfióka, akkor is, ha saját gyerekeid vannak már. Járj ennek utána, de úgy, hogy ne ajtóstul ronts a házba, szerezz bizonyítékot, addig míg nincs, addig ne vádaskodj. Úgy tudom franciaországban tilos az apasági teszt. Vajon miért?
2019. dec. 31. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
16%
Neten ird be a fogamzási naptárba az adatokat. Nem tuti, de azért ez is egy info. Pl. babanet. hu. Én mindkét gyereknél a 9-12nap között lettem terhes, úgyhogy kissé fura, gyanakodhatsz, de azért legyél óvatos. Csak a tutira menj, nagyon ciki ha alaptalan a vádad.
2019. dec. 31. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem ez már önmagában is gáz, hogy részegen tekereg egy rúdon.
2019. dec. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
83%
Teljesen biztos vagy benne, hogy ezt végig szeretnéd vinni, annak ellenére is, hogy bármi is a válasz valószínűleg ezt a gyereket már nem együtt nevelitek fel? Akkor kérdezz rá a párodnál, de ne a háta mögött gyanusítgasd így sem lesz jó vége úgy meg pláne nem. Vagy a gyereked veszted el vagy a párod. Mindenesetre ha nem bízol benne, akkor légy férfi és vállald fel ezt a konfliktust, kiszámolni nem lehet.
2019. dec. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
24%

Bakker, beírtam neked az ovunaptárba, termékeny napok 12.-15.-ig. Persze nem tuti, nézd meg, az adatok jók amit írtál.


4#voltam.

2019. dec. 31. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
Minek számolni? 21. század: génvizsgálat.
2019. dec. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
8%
#3-as vagyok. Most nézem csak, hogy ez már szeptemberben volt. Ha dugtak és ott húzta meg először, akkor nagy esély van rá, hogy folytatás is volt, tehát több alkalom. Egy menő pasi ritkán engedi el a dugható csajokat, tartja őket. Ennek viszont nyoma van, ha még nem verted ki a balhét, akkor rá is találhatsz ezekre a nyomokra. Ha már balhéztál, vagy gyanakodtál, akkor már eltüntethette őket. Valaki írta, hogy ne gyanusítgass a háta mögött, meg bizalom bla bla bla. Persze nem kell, inkább szúrd el az életed:)
2019. dec. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
73%
Teljesen mindegy, hogy a tied vagy sem. Ezt kapcsolatot már temetheted. Megrendült a bizalom, nincs mire alapozni a továbbiakban. Sok szerencsét!
2019. dec. 31. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!