Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Biztos az enyém a gyerek? Ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biztos az enyém a gyerek? Ki lehet ezt számolni?

Figyelt kérdés

Június 7-re írta ki az orvos a páromat. Az utolsó menzesze szeptember 1-én volt (remélem jól mondom a dárumot) Szeptember 11-12-13 a főnökével meg négy másik kollégával volt külföldön munkaügyben, 5 nő egy pasi. Tetszik neki a főnöke, ezt ki is mondta már, de olyan a fickó aki 10/10 nőnek tetszik, de mindig megmondta hogy nem állna össze vele, nem szimpi a viselkedése és bunkó is! Mindig szidja nekem.

Mi 18-án és 20-21 voltunk együtt. Emlékszem mert 18 a születésnapom.

Most “karácsonyra kaptam” egy linket amit az egyik kolleganő tett ki még akkor, amin a barátnőm részegen egy rúdszerüségen tekereg egy bárban. Aki egy visszafogott, szégyellős lány amúgy, hasonlót se láttam még tőle! Mindig zavarban van. A többi csaj is hasonlóan viselkedett, sőt az egyik rá is van mászva a főnökre a képeken (házas a csaj, karácsonyra el is költözött a férje)

Mindenki arra van ráállva, arról beszél csak, hogy a férjezett csaj így meg úgy. A többiek szóba se kerülnek, az én párom se. Kicsit meg vagyok ijedve. Mi van ha nem is az enyém a gyerek? Előtte 6 hónapig nem esett teherbe, próbálkoztunk. Szeptemberben meg szinte azonnal.

Ki lehet számolni az orvos által kiírt június 7 alapján hogy pontosan mikor történt a fogantatás?


2019. dec. 31. 10:05
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%

Az utolsó menstruáció első napja volt a szeptember 1? Meg tudod mondani hogy hány naposak a ciklusai kb? Szóval hogy hanyadik napra szokott megjönni.

Egyébként ha a szept1 az első ciklusnap es 28 napos ciklussal számolok, akkor a 14.napon és előtte utána 3 nap amikor megtermékenyülhetett.

De ha pl 30napos a ciklus akkor 15.nap ovuláció, és utána még esetleg a 18.-a is szóba jöhet.

Rendszeres a menzesze?

Egyébként szerintem egyelőre kezeld higgadtan a dolgot, hiszen hónapok óta próbálkoztatok a babával, és mi van ha végre sikerült, ha tényleg a tied, de elmarod?

Ha meg nem a tied, akkor rá érsz akkor a továbbiakra amikor már biztosra tudod.

2019. dec. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Az a durva hogy ezt nem vele próbálod valamilyen formában megbeszélni hanem ide jössz kiszámolósdit játszani.

Elmondom barátom, hogy 6 hónap sikertelen próbálkozás lófütty, teljesen normális.

Nem tudod a menzesz első napját, de szerintem fejből a ciklus hosszát se a nőnek. Plusz nincs rá garancia hogy nem volt egy spontán ovulációja valamikor. Rengeteg mindentől függ, ha grammra ki lehetne mérni egy fogantatást, szerinted szenvedne ennyi nő a világon a teherbeeséstől?


Nekem inkább az a durva hogy egyből azt feltételezed a párodról hogy ad1 lefeküdt a főnökével, ami alapvetően necces szitu a munkahely szempontjából, ad2, hogy védekezés nélkül csinálta, ha csinálta is.

Írod te is hogy szégyenlős, lehet ittak, jól érezték magukat, lehet csak 3 perc volt a "rúdtánc", de te egyből a legrosszabbra gondolsz. És gyereket vállalni volt eszed a pároddal, de nyíltan beszélni nem?

Na ez a durva.

2019. dec. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

"részegen egy rúdszerüségen tekereg egy bárban" Tehát ennyi, ami bizonyított, és semmi több.


Akkor a rúd a bűnös, sztem attól lett terhes.

2020. jan. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
25%
7-es, te egy ritka ostoba nő vagy. Már ha az vagy... Ha az vagy, mert azt írtad szültél, akkor temesd el magad, hogy nő létedre fogalmad sincs a ciklusról, a spontán peteérésről, meg úgy egyáltalán és még egy nőtársadat sározod egy pasival szemben. Fúj.
2020. jan. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%
#14-es. ez a baj veletek nőkkel, hogy zsigerből véditek egymást. nem kell a nőket félteni, meg ártatlannak beállítani mert nagyon nagy ribizli a legtöbb. a legtöbb férjes, vagy kapcsolatban lévő úgy bhaszna és bhaszik félre mint a gép. ha jön a amegfelelő ember.
2020. jan. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
30%

14

Szégyelld magad, én csak tájékoztattam erről a kérdezőt, hogy képben legyen, ha már a nője nem köti az orrára, amit minden férfinek tudni kell, hát azért van ez az oldal hogy megtudja. Igen, van férjem, két gyerekünk, és természetes velejárója a terhességnek, hogy együtt kiszámolgattuk, hogy mikor készült a baba.


Én nem védek senkit, nem is támadom, ez pusztán információ.


Ha te nő vagy, és sáros, szégyelld magad, én sosem vernék át pasit, te meg itt cidrizel hogy kitálalok titkokat.


Igen, tudják csak meg a pasik, joguk van tudni hogy az övé e a születendő gyermek.

Meg azt is joguk van tudni, hogy átbassszák e éppen.

És ha ennek a fiúnak ez megfordul a fejében, akkor lehet hogy ilyen riheronggyal hozta össze a sors mint amilyen te vagy.

2020. jan. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
52%

miért szégyelljem magam? én soha nem csaltam meg senkit. ellenkező tapasztalatom viszont már van.

ha gáz van, a nők azonnal összezárnak. mindig megpróbálják a másik félrelépését relativizálni. persze mert tudják, ma te, holnap én. úgyhogy nem fogom magam szégyellni, mert sosem csaptam be senkit.

2020. jan. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
ja bocs, most látom nem nekem szólt. sorry. amúgy igazad van
2020. jan. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!