Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Kiderült, hogy nem az enyém a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiderült, hogy nem az enyém a gyerek. Mi a helyes teendő ilyenkor emberileg?

Figyelt kérdés

A sokkon és csendes apátián már túl vagyok. Miután a vérvizsgálat kimutatta a tényt, az (ex)párom is beismerte, hogy anno kapcsolata volt mással. Nem hittem, hogy ilyen velem megtörténhet és mégis.

Két dolgot vettem fontolóra, 1.: tisztességgel megvárom, amíg szereznek lakhatást és kiköltöznek a lakásból (nagy szerencsére minden az én nevemen van), és soha többé nem hallok felőlük. 2.: a "fiamat" szeretem és ebben az egészben ő a leginkább szevedő alany, aki az anyuka féregsége okán ártatlanul szenved most egy életen keresztül. Így tehát a károkat mérsékelve együtt maradhatnánk (asszonyka benne lenne, volt már sírásrívás és térden állva bocsánatkérés) és maradna minden a régiben... ezzel annyi a gond, hogy soha nem tudnék neki megbocsátani, ezzel saját boldogságomat félretehetném egy életre. Nem tudom, hogy meg kellene-e hoznom egy végső soron idegen gyermekért ezt az áldozatot.

Párom egyébként védi az apuka anonimitását, sőt ebből feltételezem, hogy még ma is kapcsolatban lehetnek. Még benne lehet az is, hogy ismerem, de ezt már félek továbbgondolni.

Nemet, kort írjatok légyszi, nekem ez fontos, másképp nem tudom komolyan venni a véleményt. Köszi


2020. febr. 10. 17:03
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
92%

Én kiköltöztetném,menjen a szeretőjéhez.

Kulcsot vedd el tőle.

Pláne,hogy nem akarja felfedni előtted a csávót,tehát még ba... öö szexelnek ebben biztos lehetsz,te az ATM vagy neki csak.

Azonnal lapát.


32F

2020. febr. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
58%
MOST rúgd ki te veréb!!!
2020. febr. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
30%

2. vagyok.


40/KAN

2020. febr. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
77%

Azt fontos lenne még tudni, hogy mennyi idős a gyerek. Ha kicsi, akkor a helyedben az első lehetőséget választanám. Egyrészt neki nem lesz akkora fájdalom, másrészt nem a te gyereked, harmadrészt ez az egyik legnagyobb álnokság, amit nő elkövethet. Csak mérgeznéd magad, ha ezzel a kigyóval maradnál.


Ha nagyobb a gyerek és szoros a kapcsolat, akkor talán esetleg a másik eshetőség is szóba jöhet, de csak feltételekkel. De a büdös életbe nem tudnám emberszámba venni azt a némbert.


28/N

2020. febr. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
74%
Etesse a kölköt más, ne legyél ekkora balek. Én nő vagyok, de kevés dolgot vetek meg jobban a félrekefélésnél, főleg ha valaki annyira idióta, hogy felcsináltatja magát közben. Ha férfi lennék egy ilyen helyzetben úgy vágnám ki, hogy felőlem az utcára is mehet.
2020. febr. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
94%
Mehet a szüleihez, a gyerek valóban nem tehet róla nehéz szitu
2020. febr. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
74%
Ja, 26N
2020. febr. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
68%
Hány éves a gyermek?
2020. febr. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
16%

Mit akartok a gyerek korával????


Egy IDEGEN, akkor is ha 8 hetes, meg akkor is ha 8 éves.

2020. febr. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
85%
Ha 8 eves, akkor annyira mar nem idegen... max nem ver szerinti. De az erzelmeket nem a ver kotelezi. Gondolkozz mar ember!
2020. febr. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!