Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Kiderült, hogy nem az enyém a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiderült, hogy nem az enyém a gyerek. Mi a helyes teendő ilyenkor emberileg?

Figyelt kérdés

A sokkon és csendes apátián már túl vagyok. Miután a vérvizsgálat kimutatta a tényt, az (ex)párom is beismerte, hogy anno kapcsolata volt mással. Nem hittem, hogy ilyen velem megtörténhet és mégis.

Két dolgot vettem fontolóra, 1.: tisztességgel megvárom, amíg szereznek lakhatást és kiköltöznek a lakásból (nagy szerencsére minden az én nevemen van), és soha többé nem hallok felőlük. 2.: a "fiamat" szeretem és ebben az egészben ő a leginkább szevedő alany, aki az anyuka féregsége okán ártatlanul szenved most egy életen keresztül. Így tehát a károkat mérsékelve együtt maradhatnánk (asszonyka benne lenne, volt már sírásrívás és térden állva bocsánatkérés) és maradna minden a régiben... ezzel annyi a gond, hogy soha nem tudnék neki megbocsátani, ezzel saját boldogságomat félretehetném egy életre. Nem tudom, hogy meg kellene-e hoznom egy végső soron idegen gyermekért ezt az áldozatot.

Párom egyébként védi az apuka anonimitását, sőt ebből feltételezem, hogy még ma is kapcsolatban lehetnek. Még benne lehet az is, hogy ismerem, de ezt már félek továbbgondolni.

Nemet, kort írjatok légyszi, nekem ez fontos, másképp nem tudom komolyan venni a véleményt. Köszi


2020. febr. 10. 17:03
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
77%

Megreptetném, következő fizetésnapig vagy amikor utalják neki a gyest, addig kapna időt.

Remélem idővel sikerül magad túltenni ezen az emberi hulladékon

2020. febr. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
62%

Max 2 hete lenne,utánna mennie kell,menjen a palijához 2 hét nem több és minden anyagi dolgot mától megvonsz amit csak tudsz tőle.

Szépen arra a 2 hétre fizet neked rezsit is meg külön vegyen kaját maguknak mindent mosószert,filléte pontosan elszámolni mindent amit használ mert innentől az exed egy albérlő.

2020. febr. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
90%
Hát ez kemény. A nővel semmiképp nem maradnék együtt. Ha a gyerek még nagyon pici, és még nem alakult ki a kölcsönös kötődés, akkor vele is megszakítanám a kapcsolatot. 34N
2020. febr. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
61%
Ez attól függ hány éves a gyerek.
2020. febr. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
57%

Nem tudjuk hány éves a gyerek. Viszont én ettől még ugyanúgy felnevelném a házamban a gyereket, mert neki én vagyok az apja engem ismer el, tőlem kapott és kap is morális alapot amelytől jobb emberré válhat.

Nem lennék mintaapa sosem, de szeretném mindörökké és igyekeznék továbbra is jó példát mutatni neki. Aztán ha eljön az idő és elég nagy lesz, szépen kitálalok neki hogy milyen anyja van, mennyire ösztönlény a pasikájával együtt.

Azt sem írtad le hogy miért csalt meg. Én azért belógatnám neki a középső ujjamat és kijelenteném neki hogy innentől nekem is lesz akivel kefélhetek rendszeresen. Amíg vigyáz a gyerekre te szórakozol kicsit.

Aztán ha nem tetszik neki mehet a kanjához.

2020. febr. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
75%

Anyaként írom, hogy ki a nővel a házból, a gyereknek meg kell mondani, hogy nem az apukája vagy, hanem a nevelőapja voltál, nagyon szereted most is, de az anyukájával már nem akartok együtt élni, ezt szépen lassan leépíteni, amit az anyjának kell tompítania más emberek bevonásával, hogy ne legyen sokk a gyereknek.


Akkor jár jól, ha vagy teljesen kivonulsz(ha kicsi), persze nem hirtelen, ha pedig nagyobbacska, akkor folyamatosan lazítva a dolgot az életében maradsz.


Kérjetek pazichológusi támaszt!!

2020. febr. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 Bence_ ***** válasza:
37%

A nő, lapát.

Válas, aztán mint egy "normális" válás után lenne velem a gyerek, vagy csak velem lenne. Ez csak a helyzettől függ.

2020. febr. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
88%

Nehéz döntés. Igazából csak egy valamiről kell döntened, mégpedig a gyerekről. A nő szót sem érdemel, mivel még most, ebben a helyzetben sem képes őszintének lenni.

Nem tudom, mennyi idős a gyerek, de ha még pici, egy év alatti, akkor lépj ki az életéből. Egy ismerős volt hasonló helyzetben. Kilenc hónapos volt a gyerek, amikor kiderült, hogy nem az övé. Egy család került romokba, kiderült neki nincs gyereke, mamának nincs unokája, a nő szülei is kikészültek. Ott a pasi bár imádta a gyereket, szép lassan megszakította a kapcsolatot.

Ha nálatok a gyerek már nagyobb, akkor ne hagyd magára. Ő nem tehet semmiről, neki te vagy az apja, maradj meg neki. Gondolom te is szereted. Ne ő legyen a szenvedő alany...meg te is megszenvednéd.

45N

2020. febr. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
70%

Ha agyereket a születése óta nevelném, akkor nekem többet jelentene minthogy eldobjam magamtól. Az egyik ismerősöm ugyanebben a helyzetben volt, de ott volt egy másik fiú gyerek aki biztosan az ő gyereke volt. Náluk a kapcsolatuk elején lépett félre a felesége az exével, de emiatt nem dobták ki az életüket 10 évvel később.

Ami az apa kilétét illeti, a párod mondhatna akárkit akkor sem tudnád hogy az a férfi az igazi apa vagy sem. Abbanis lehet igazság, hogy ismered az illetőt, de a kérdés az hogy szeretnéd ha megtudná hogy van egy gyereke? mert onnantól kezdve mint apának vannak jogai és te ez ellen semmit nem tehetsz.

Azt kell eldöntened, hogy fel akarod nevelni azt a fiút tisztességesen és az apja akarsz lenni, vagy veszed a kalapod és továbbállsz. Szerintem csak ez a 2 verzió létezik.

2020. febr. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
56%

Aha, tehát a válaszadók többsége felnevelne egy idegen gyereket. Na persze. Milyen érdekes, hogy mind nő. Pedig a kérdések többsége is arról szól, hogy nem bírják elviselni az új pasijuk vérszerinti gyerekét sem, itt meg érdekes módon mindenki felnevelne egy zabigyereket, akit más csinált.

Könnyű más brokijával verni a csalánt, de a való életben mindenki lelépne és senkit nem érdekelne a gyerek.

2020. febr. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!