Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ezek színtiszta jelek hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek színtiszta jelek hogy csal a barátnőm?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt, ő 27 én 30. Kb. 1 hónapja, két ünnep között vettem észre hogy furcsán kezd viselkedni, kezdve azzal hogy kijelentette, a barátnőivel tölti a szilvesztert és bulizni mennek. Ezzel nem is lett volna problémám, ha nem beszéljük meg hetekkel ezelőtt, hogy vidékre megyünk barátokhoz. (ebből így nem lett nyilván semmi)

Alapjáraton is sokat nyomkodja a telefonját és kicsit túltolja a közösségi oldalakat de most többször is volt hogy éjjel a messenger üzenet jelzéseire ébredtem, ő mint aki nem is aludt azonnal felkapta a telefonját és kiment a nappaliba, majd csak 1-2 óra múlva jött vissza. Utolsó ilyennél rákérdeztem, azt mondta munkaügy, amire nem maradt ideje nappal... Ezeknél ami jobban nyomaszt, hogy bár tudom hogy nem illik, de belenéztem a telefonjába és a beszélgetései között találtam egyet (egy 21 évessel!) akiről tudom kicsoda de személyesen nem ismerem. Beleolvastam, nem volt semmi konkrét de a stílus nem olyan volt amit egy barátoddal használsz. Ráadásként pár napra rá elsétáltam a bolt előtt ahol a barátnőm üzletvezető, nagyon ráért pont ezzel az illetővel beszélgetni és úgy nézni rá, ahogy rám kb. 2 hónapja egyszer sem. Részletkérdés, de az hogy 21 éves, még jobban kiborít.

Nem akarom gyanúsítgatni vagy nyilvánosan számonkérni, mert ha nincs igazam én égek be és vérig sértem valószínűleg, így is próbáltam célozgatni hogy nyugodtan elmondhatja ha van valami, de mindig terel, hogy nincsen semmi, csak fáradt, kimerült, stb. Mit tehetnék? Azt, hogy nyomozok utána, borzasztó megalázónak érzem.


2020. jan. 31. 00:36
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Hmmm hát a történeted alapján én is azt gondolnám, hogy itt nagyon nem kerek valami. Viszont én előbb finoman megpróbálnék vele beszélni, ha kell többször is. Nyilván nem rákérdezve, hogy ki az a csávó és miért beszélgetnek annyit, hanem olyasmikre rávilágítani, hogy úgy érzed megváltozott és ez téged aggodalommal tölt el. Próbálj felé segítő kezet nyújtani, hogy tudja ha valami probléma, válság van a kapcsolatotokban ,együtt megoldjátok, hisz nagyon szereted őt.

Első körben én ezt javaslom. A vádaskodás csak mégjobban a másik ember karjaiba fogja hajszolni.

2020. jan. 31. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
66%

Egyértelmű.

En megkérdeztem volna nyíltan hogy kivel csetel ejszaka. Ha válaszol megkérném hogy mutassa meg a telefonját.

Ha egy kapcsolatba ez nem fèr bele akkor szakítanék vele.

Egy normalis kapcsolatban nincsenek titkok.

Amikor a párom féltékenykedni kezdett odaadtam a telefonom had nyomozzon kedvére. Vagy másfélórát nyomkodta majd hozzámbújt. Tudja az összes jelszavam, nincs zárva a telefon, barmikor megnézhet bármit. Ha a szexben nincsenek tabuk más témában mért lennének.

2020. jan. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
51%

Pedig nyomozzál a csaj után, más megoldás nincs. Voltak hasonló esetek a baráti körömben is, és amíg nem derült ki biztosan miről is van szó, sokat kínlódtak (megcsalja?, nem csalja?, túlgondolja?, hülyére veszik?, csak a vak nem látja?, stb.)

Volt olyan, hogy a ribi a haverom pénzén vitt wellnessezni valami csóró szépfiút:) Egy másik gyerek "barátnője" pedig a srác kocsijával járt kúráltatni magát! Amég nem buktak le, még ők voltak megsértődve a gyanúsítgatás miatt.

Derítsd ki mindenképpen, hogy mi a helyzet!

2020. jan. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Addig amíg nincs konkrét bizonyítékod, hiába ülsz le vele beszélgetni, az lesz a reakciója, hogy "nem bízol bennem?"

Végén tényleg te érzed szarul magad mert"gyanúsítgatod".

Szerintem is fura, hogy ki kell mennie telefonozni, pláne az, hogy tagadja kivel írogat.

Én még azt is kinézem belőle, hogy elment szilveszterezni a barátnőivel, egy idő után lelépett, azzal az indokkal hogy "fáradt" vagy "nem érzi jól magát és inkább hazamegy" onnan meg a pasival találkozott, és vele töltötte a szilvesztert. És te mit sem tudsz róla.

Figyeld később-e ér haza, gyakran marad-e ki otthonról valamilyen indokkal, van-e újabban más hobbija vagy programja amire "egyedül megy" vagyis nélküled? Kevesebb-e a szex?

2020. febr. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
14%

Feltehetően, igen, megcsal. Hasonló jelek voltak nálam is.


A hölgyeknél éppen a 26-30 éves korban szokott eljönni, mikor észreveszik magukon az öregedés első jeleit. Ennek kompenzálására jobban felkeltik már az érdeklődésüket a fiatalabb, mintsem az idősebb férfiak.

2020. febr. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Beszéltél a barátnőddel azóta esetleg, van fejlemény?
2020. febr. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!