Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ezek színtiszta jelek hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek színtiszta jelek hogy csal a barátnőm?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt, ő 27 én 30. Kb. 1 hónapja, két ünnep között vettem észre hogy furcsán kezd viselkedni, kezdve azzal hogy kijelentette, a barátnőivel tölti a szilvesztert és bulizni mennek. Ezzel nem is lett volna problémám, ha nem beszéljük meg hetekkel ezelőtt, hogy vidékre megyünk barátokhoz. (ebből így nem lett nyilván semmi)

Alapjáraton is sokat nyomkodja a telefonját és kicsit túltolja a közösségi oldalakat de most többször is volt hogy éjjel a messenger üzenet jelzéseire ébredtem, ő mint aki nem is aludt azonnal felkapta a telefonját és kiment a nappaliba, majd csak 1-2 óra múlva jött vissza. Utolsó ilyennél rákérdeztem, azt mondta munkaügy, amire nem maradt ideje nappal... Ezeknél ami jobban nyomaszt, hogy bár tudom hogy nem illik, de belenéztem a telefonjába és a beszélgetései között találtam egyet (egy 21 évessel!) akiről tudom kicsoda de személyesen nem ismerem. Beleolvastam, nem volt semmi konkrét de a stílus nem olyan volt amit egy barátoddal használsz. Ráadásként pár napra rá elsétáltam a bolt előtt ahol a barátnőm üzletvezető, nagyon ráért pont ezzel az illetővel beszélgetni és úgy nézni rá, ahogy rám kb. 2 hónapja egyszer sem. Részletkérdés, de az hogy 21 éves, még jobban kiborít.

Nem akarom gyanúsítgatni vagy nyilvánosan számonkérni, mert ha nincs igazam én égek be és vérig sértem valószínűleg, így is próbáltam célozgatni hogy nyugodtan elmondhatja ha van valami, de mindig terel, hogy nincsen semmi, csak fáradt, kimerült, stb. Mit tehetnék? Azt, hogy nyomozok utána, borzasztó megalázónak érzem.


2020. jan. 31. 00:36
1 2
 1/16 Sterre válasza:
88%

Hát mindenképp beszélj vele. Próbálj hatni az ismerősöm az exbarátnőjére úgy hatott hogy leült beszélni vele és kénytelen volt a lány elmondani.

Én mint lány mondjuk régebben (már 9 éve együtt vagyok a barátommal) akadt egy fiú akivel tényleg csak beszélgettem és féltem nehogy a barátom féltékeny legyen ezért titokban beszéltem vele. A fiú azóta a legjobb barátom és szo sincs arról hogy a elhagynám a párom miatta csak fájt hogy lányokkal nem jöttem ki olyan jól ki soha mint evvel a fiúval!

2020. jan. 31. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%

Nálam mikor megcsalt az exem, úgy indult a dolog hogy heti egy két alkalommal, random 1-2 órával később ért haza a melóból. Elkezdte nem felvenni a telefont ha hívtam, aztán persze mindig jöttek a kifogások hogy miért nem "tudta" felvenni.

Meg ugye a klasszikus: még a wc-re is vitte magával a telefonját.

Egy alap érzelmi intelligenciával rendelkező ember azért megérzi azt, ha valami nem okés, és gyanakvóvá válik.

Mikor kérdőre vontam akkor persze jött az agresszív tagadás és téma terelés. Akkor már sejtettem, hogy megcsal.

Mondjuk elég patkány módon csinálta, mert kb. 3 hónapig kúrt félre mellettem. Minden szemrebbenés nélkül 3 hónapig belehazudott a képembe, terelt, és győzködött hogy "hát miért" csalna meg.


Nézd, hogy ha én anno nem megyek el a melóhelyére kocsival, és lesem ki mit csinál abban az 1-2 órában munka után, akkor ki tudja még mennyi ideig kefélgetett volna a hátam mögött.

Mondjuk az a zavarban lévő fej amit akkor vágott mikor lebukott, kb. kompenzálta is az ellenem elkövetett tetteit.

Úgy égett a szerencsétlen mint egy bozóttűz :D

Szóval ha megalázó ha nem, ha azt érzed hogy megcsal akkor inkább lépjél az ügyben hogy kiderüljön az igazság, mint hogy hagyd magad kihasználni.

Simán elképzelhető, hogy a 21 éves gyerek csapja neki a szelet és ez imponáló számára (mármint hogy egy fiatal srác érdeklődik iránta)

Egyébként meglepő, hogy milyen kreatívak tudnak lenni az emberek mikor megcsalják a másikat.

Én ki nem néztem volna az exemből, hogy milyen hihető sztorikat kamuzott be nekem. Teljesen úgy adta elő magát, hogy még én érezzem szarul magam, ha kérdőre vonom valamiért.

Konkrétan a lelki terror határát súrolta a dolog.


Sajnos a legtöbb esetben ez a mindenki által preferált "üljetek le beszélgetni" kommunikációs dolog szart sem ér.

A saját példám is beigazolta, hogy aki meg akarja csalni a párját az meg is teszi. És hiába ülsz le vele beszélgetni úgyse fogja beismerni, vagy meggátolni a tetteiben.

Itt is, meg máshol is jó pár megcsalt emberrel (nővel férfival egyaránt) beszélgettem már, és nagyjából mindenkinél az volt, hogy a leülős beszélgetések semmit nem értek.

Mert a megcsalóban úgyse lesz annyi gerinc, hogy elmondja az igazat.


32F

2020. jan. 31. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak elkeseríteni, de benne lehet a pakliban, hogy megcsal. Puhatolózz, kérdezősködj és hátha lebuktatod.
2020. jan. 31. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos, hogy mar megcsalt, de a sraccal siman lehet, hogy alakul valami, szoval lenyegeben mindegy, tortent-e mar valami vagy sem. En is van, hogy ejszaka messengerezek massal, ha nem tudok aludni, de nem rohangalok ki a mobillal a szobabol, mert semmi olyanrol nem beszelek senkivel, ami titkolnivalo lenne, es plane nem tagadom le, hogy kivel beszelek. A szilvesztert is tolthette a baratnoivel, siman amiatt is, mert toled elhidegult, ami normalis, ha mas erdekli jobban jelenleg, akkor veled nem akar annyi idot tolteni.

Szoval ha nem is tortent meg konkret megcsalas, ha nem csinalsz semmit, akkor vagy az lesz a vege, vagy siman szakit veled. Vagy mar megcsalt. Kb ezek a lehetosegek, ez alapjan.

2020. jan. 31. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Azokkal kel egyet értenem, akik azt mondják, hogy igen, valószínűleg megcsal és a naaagy leülünk beszélgetni dolog, pedig fabatkát sem ér.


Sajnálom.


(Velem betűről-betüre ez történt, ami veled, aztán jött a hideg zuhany...)

2020. jan. 31. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 acelsziv ***** válasza:
100%
Lépre megy a kiskakas csak neked elmondani nincs gerince a csajnak.
2020. jan. 31. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
67%

A tényeket már ismered.

Most már önmagaddal kell bátorságod szembenézni, fel kell vállalnod, hogy vagy pro, vagy kontra.

Titokban telefonál, a szilvesztert nem veled tölti, eltávolodott, rejtegeti a telefonját.

Tiszta sor.

Előtted az élet.

Ő meg óvodázzon.

2020. jan. 31. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Hát nem egyértelmű??
2020. jan. 31. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
55%

Csal és ez a nehezebb dolog.

Ha félre is qur: nyiss neki egy imagefap profilt😉

2020. jan. 31. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

hát figyelj, attól félek hogy már sajnos folyamatban van vmi, de lehet hogy megtörtént

muszáj lesz egy kicsit nyomoznod én attól félek :( amúgy nem akkor kell kommunikálni amikor már beütött a sz.r, hanem úgy általánosságban

Ha most kérdőre vonod, tuti nem fogja bevallani, max sokkal nagyobb titokban fogja csinálni

sok sikert barátom!

2020. jan. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!