Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hosszú fekete hajszálak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú fekete hajszálak a férjem mindkét autójában. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Fogalmam sincs, hogy mit tegyek. Takarítottam az autókat és a féjrem által használt 2 autóban több mint 70 cm-es fekete hajszálakat találtam... Neki rövid barna haja van, az enyém válik érő és világszőke... Számbavettem, ki ülhet még be. Anyósom rövid ősz, a húga rövid szőke. Egyik autóval soha nem jár dolgozni, úgyhogy még azt sem tudom gondolni, hogy utazott vele valaki valamiért a cégtől. Ilyenkor mi a teendő? További kutakodás, letámadás, kérdezősködés? Össze vagyok törve. Este hazajön és fogalmam sincs, hogy mit tegyek. N35
2020. jan. 9. 12:29
1 2 3 4 5 6
 51/54 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek, aranyosak vagytok!
2020. jan. 10. 19:59
 52/54 anonim ***** válasza:
0%

Ha nözös akkor lehet mar a baratnöd is felhajtotta ! Légy óvatos ! Az is lehet , hogy a baratnöd ott talált rá , mielött te megtalaltad a hajszalakat

Az ilyen készséges informáló barátnökben nem bizok . Vigyazz vele is

2020. jan. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim ***** válasza:
91%
Mindenfelekeppen beszeld meg vele h mivel volt a baja miért jart félre.Most majd nezegethet h gyerektartas meg a gyerek is nalad marad. Nem neked kellett volna eljonnod hanem neki! Lehet aggodni fog a fel vagyon miatt es leigeri a csillagokat is az égből. De kutyából nem lesz szalonna!
2020. jan. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim ***** válasza:
93%
Én is ezt tettem volna a helyedben. Sajnálom hogy így alakult az életetek, de legalább nem ver át többet. Erőt és kitartást kívánok és ne fogadd vissza.
2020. jan. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!