Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hosszú fekete hajszálak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú fekete hajszálak a férjem mindkét autójában. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Fogalmam sincs, hogy mit tegyek. Takarítottam az autókat és a féjrem által használt 2 autóban több mint 70 cm-es fekete hajszálakat találtam... Neki rövid barna haja van, az enyém válik érő és világszőke... Számbavettem, ki ülhet még be. Anyósom rövid ősz, a húga rövid szőke. Egyik autóval soha nem jár dolgozni, úgyhogy még azt sem tudom gondolni, hogy utazott vele valaki valamiért a cégtől. Ilyenkor mi a teendő? További kutakodás, letámadás, kérdezősködés? Össze vagyok törve. Este hazajön és fogalmam sincs, hogy mit tegyek. N35
2020. jan. 9. 12:29
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
33%
19# amíg nem beszélt a férjével, addig semmi sem biztos. Fuvarozhatta a szomszédot is.
2020. jan. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 anonim ***** válasza:
66%

Hát figyelj, lehet hogy van valamilyen rocker haverja és azt vitte haza mert lerobbant annak a motorja.

Vagy másodállásban nőnek öltözik, érted: Egyszer Géza aztán Gizi.

Vagy lovagolni volt, és a lónak a sörénye hullott.

Nincs a párod rokonának sötét haja? Hátha őt vitte valahova.

2020. jan. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 anonim ***** válasza:
83%
a kezemben volt a bizonyíték...mégis tagadta a delikvens xy kromoszómás a dolgot...abszurd
2020. jan. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 anonim ***** válasza:
100%
ezzel arra utalok, hogy biztos nem vall be semmit ennyitől, várj
2020. jan. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 anonim ***** válasza:
100%
mondjuk nekem már az is izé, hogy nem nyúlhatsz a telefonhoz,mert le van kódolgatva
2020. jan. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 anonim ***** válasza:
39%

Van egy nő akinek hullik a póthaja, és ott szokott enni ahol a férjed, fogdossa a haját és tekergeti, a szék támla tiszta haj. Ő meg beviszi a kocsiba.

Vagy van egy kollégája, akinek a nőjének hosszúúúú de nahgyon hosszú fekete (áhítat) haja van. És a kollégát fuvarozza aki tele van hajjal.

Stb variácók.

VAGY: megcsal.

Sok lehetőség van.

2020. jan. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 anonim ***** válasza:
86%
Párezer forintért lehet kapni hang-aktivált digitális hangrögzítőket. Ha beszédet vagy más zajt érzékel, elkezd rögzíteni egy ideig. Emellett van GPS nyomkövető is fillérekért, amivel kiderítheted, mikor merre járt. Sokkal olcsóbb és egyszerűbb, mint magánnyomozót fogadni. Csak a hangrögzítőt jól el kell dugni a kocsiban, a GPS nyomkövetőt meg lehet mágnessel rögzíteni kívülről is az alvázon, szóval ahhoz még nem is kell beszállnod a kocsiba, és szinte kizárt, hogy megtalálja.
2020. jan. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 A kérdező kommentje:

Nincs ilyen hajú rokonunk :(

És ha a családi kocsi lenne, még azt mondom, oké, hiszen lehet kolléga vagy üzlettárs vagy bárki. De a hobbi autójával csak pókerezni jár meg autókázni a városba, azzal nem visz kollégát, az tuti

2020. jan. 9. 14:28
 29/54 A kérdező kommentje:
Mindenesetre köszönöm a sok választ, a hangrögzítőt bevetem
2020. jan. 9. 14:28
 30/54 anonim ***** válasza:
74%

#27


[link]


SIM kartyat bele, felhivod a szamot es hallod, mit dumalnak, aztan rogzited. GPS koveto is van benne :)

2020. jan. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!