Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hosszú fekete hajszálak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú fekete hajszálak a férjem mindkét autójában. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Fogalmam sincs, hogy mit tegyek. Takarítottam az autókat és a féjrem által használt 2 autóban több mint 70 cm-es fekete hajszálakat találtam... Neki rövid barna haja van, az enyém válik érő és világszőke... Számbavettem, ki ülhet még be. Anyósom rövid ősz, a húga rövid szőke. Egyik autóval soha nem jár dolgozni, úgyhogy még azt sem tudom gondolni, hogy utazott vele valaki valamiért a cégtől. Ilyenkor mi a teendő? További kutakodás, letámadás, kérdezősködés? Össze vagyok törve. Este hazajön és fogalmam sincs, hogy mit tegyek. N35
2020. jan. 9. 12:29
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
27%
#38 nem olvastad végig a válaszomat. Fuss neki még egyszer. Nem azt mondtam, hogy tegyen úgy, mintha nem történt volna semmi. Azt mondtam, zárja le ezt a házasságot. Felesleges idôt, energiát pocsékolni arra, hogy a jogsértések határán egyensúlyozva bizonyítékot keressünk arra, ami nyilvánvaló. Elegánsabb emelt fôvel kilépni.
2020. jan. 10. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim ***** válasza:
32%

[link]


Feketet nem talaltam :)

2020. jan. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat. A férjem fent van Puncson azt hiszem ezzel mindent elmondtam.
2020. jan. 10. 09:04
 44/54 anonim ***** válasza:
81%
És legalább beszéltél vele?
2020. jan. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 anonim ***** válasza:
24%
Hogy derült ki, hogy fennvan a Puncson? Megmondtad neki, hogy mit találtál?
2020. jan. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 A kérdező kommentje:

Barátnőmnek is elesméltem mikor ide kiírtam, hogy mi volt. Ő meg kutakodott, mert nem hitte, hogy véletlen. Először badoon nézte meg meg elittárson, ott semmi, de puncson fent volt... Aktív felhasználóként, akkor is aktív volt, zölden jelzett mikor nézte... Az egy olyan oldal ahol módosabb férfiak keresnek szeretőt, fiatalabb lányokat. Ennek ellenére egyedülálló volt kiírva meg hogy nincs gyereke :( Pedig van... minde nap tűkön ülve várja haza

Persze, elmondtam neki mindent, nem mondott semmit, csak lefagyott, én meg pár cuccommal meg a gyerekkel eljöttem anyuhoz...

2020. jan. 10. 14:41
 47/54 anonim ***** válasza:
100%
Hat akkor megcsalt ......
2020. jan. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 anonim ***** válasza:
100%
🤮
2020. jan. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim ***** válasza:
100%

Uhh bakker... Csakis kitartást tudok neked kívánni! Szerintem jól döntöttél, kell idő meg távolság, hogy megemészd a dolgokat.

31n

2020. jan. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:
100%
Sok erőt kívánok neked!
2020. jan. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!