Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hosszú fekete hajszálak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú fekete hajszálak a férjem mindkét autójában. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Fogalmam sincs, hogy mit tegyek. Takarítottam az autókat és a féjrem által használt 2 autóban több mint 70 cm-es fekete hajszálakat találtam... Neki rövid barna haja van, az enyém válik érő és világszőke... Számbavettem, ki ülhet még be. Anyósom rövid ősz, a húga rövid szőke. Egyik autóval soha nem jár dolgozni, úgyhogy még azt sem tudom gondolni, hogy utazott vele valaki valamiért a cégtől. Ilyenkor mi a teendő? További kutakodás, letámadás, kérdezősködés? Össze vagyok törve. Este hazajön és fogalmam sincs, hogy mit tegyek. N35
2020. jan. 9. 12:29
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
98%
Amíg nincs bizonyítékod, addig tagadni fog, ha vaj van a füle mögött. Tudom, hogy szar érzés, de a helyedben még várnék egy kicsit és megfigyelném. Előbb utóbb hibázik, ha résen vagy elcsíped.
2020. jan. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
61%

Ezeket tudom ajánlani, válaszd ki a számodra leginkább rokonszenves megoldást!

A) További kutakodás.

B) Letámadás, konyhai eszközök dobálása.

C) Megkérdezés.

D) Szomorú kép vágása, kérdésekre csak vállrándítás.

2020. jan. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
99%

1 +

Azt még hozzátenném, ha most szólsz neki, jobban fog ügyelni, hogy ne hagyjon nyomot.

2020. jan. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
98%

Ne támadd le és ne kérdezősködj, mert hazudni fog és csak óvatosabb lesz, ha sáros valamiben. Ha ártatlan, akkor meg rosszul fog neki esni.

Inkább egy darabig légy figyelmes és utána dönts a következő lépésről.

2020. jan. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
98%
Inkább várj és nyomozz! Tudom nehéz, de ha biztosra akarsz menni ennyit tudsz tenni.
2020. jan. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 A kérdező kommentje:
Ez igaz. :(
2020. jan. 9. 12:37
 7/54 anonim ***** válasza:
14%

Eddig egy kopasz nővel csalt, most meg lebukott! >:)



OKOS nő nem vesz észre mindent!

2020. jan. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
98%
Ha rákérdezel, rögtön tagadni fog mindent, és onnantól ki is takarítja a kocsit a csajozás után. :) Szerintem még gyűjts bizonyítékokat, és ha kellő van, akkor szembesítsd a tényekkel. Ja, meg keress egy jó válóperes ügyvédet is.
2020. jan. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
98%

Én jártam így egyszer, mindenhol nagyon hosszú szőke hajszálakat találtam amikor az én hajam vállig érő fekete volt mindig is.

Számonkértem, hogy ez mi? Válasz (üljetek le): drágám de hát az a te hajad. 😂😂😂😂 Még aznap este kiköltözött. Nem elég, hogy megcsalt de még segghülyének is néz... Remélem nálatok nem ez a helyzet és lesz rá valami racionális magyarázata a férjednek. Én szerintem csak megemlíteném, hogy hú takarítás közben rengeteg haj volt a kocsijaiban, hosszú fekete hajak és figyelném a reakcióját. Nyomozni is elkezdhetsz de én speciel soha nem néznék bele más telefonjába, úgyhogy ilyenekben nincs gyakorlatom.

2020. jan. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 A kérdező kommentje:
Telefonba nem tudok neki beleézni, mert nem tudom a kódját. Ha kap rá üzenetet, akkor meg csak úgy mutatja, ha az ő arcát érzékeli. :/ úgyhogy máshogy kell utánajárnom
2020. jan. 9. 12:42
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!