Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hosszú fekete hajszálak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú fekete hajszálak a férjem mindkét autójában. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Fogalmam sincs, hogy mit tegyek. Takarítottam az autókat és a féjrem által használt 2 autóban több mint 70 cm-es fekete hajszálakat találtam... Neki rövid barna haja van, az enyém válik érő és világszőke... Számbavettem, ki ülhet még be. Anyósom rövid ősz, a húga rövid szőke. Egyik autóval soha nem jár dolgozni, úgyhogy még azt sem tudom gondolni, hogy utazott vele valaki valamiért a cégtől. Ilyenkor mi a teendő? További kutakodás, letámadás, kérdezősködés? Össze vagyok törve. Este hazajön és fogalmam sincs, hogy mit tegyek. N35
2020. jan. 9. 12:29
1 2 3 4 5 6
 31/54 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2020. jan. 9. 14:58
 32/54 Marcsii55 ***** válasza:
15%
Én kulturáltan megkérdezném tőle hogy van e valakije, szerintem semmi értelme kutakodni, magamnak nem okoznék még nagyobb fájdalmat.(ha meg megkérdezné hogy honnan veszed én el mondanám neki)
2020. jan. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 anonim ***** válasza:
0%
Teljesen felesleges nyomozgatni meg minden egyebet. Nincs köztetek bizalom, anélkül meg semmit nem ér az egész. Ennek a házasságnak már régen vége van. Az idegen hajszálak már csak az utolsó szög a koporsóban. Ne hozd magad még megalázóbb helyzetbe, inkább szólj a férjednek, hogy válni akarsz.
2020. jan. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 anonim ***** válasza:
65%
Cigány prostikat k úrogat szerintem.
2020. jan. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 anonim ***** válasza:
25%
Nem lehet, hogy egy parókagyárban dolgozik?
2020. jan. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 anonim ***** válasza:
78%
Myjd írd meg mi lett!
2020. jan. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 anonim ***** válasza:
18%
Hosszú szőrű kutyát szallitgatott.
2020. jan. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 anonim ***** válasza:
88%
Semmi értelme kutakodni duma milyen strucc politika? A barátnőm hosszú fekete hajú volt neki egy házas csávója és a nő ott is megtalálta a hajszálakat amit a férj tagadott! El is hitte a -féleség h nem tudni honnan fújta a szél az autóba a hajszálat 🙄2 évet kavartak.
2020. jan. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 A kérdező kommentje:
Hát nagyon kíváncsi leszek...
2020. jan. 9. 18:49
 40/54 Rockarc ***** válasza:
58%

En nem porognem tul a dolgot. Ha most ket hetig ezen agyalasz, hogy megcsal-e, vagy sem, akkor mar tok mindegy, porig rombolod a bizalmadat a kapcsolatban, ha kiderul valami, ha nem. Igy is gaz, hogy ra kellett lepned erre az utra, de meg korrigalhato, ha nem ugy tortent, mint amitol rettegsz, mellesleg joggal.


En megkerdeznem, hogyan kerultek a kocsijaba hajszalak, es meg is mutatnam oket. Direkt a ceges kocsit kerdezd meg, mert akkor egyreszt nem tudja, hogy tobbet tudsz, masreszt, ha ordas hazugsagot akar beadni, akkor mar egybol tudod, mi a helyzet. Mert ezzel felkinalod neki azt a "menekulo" utat, hogy a kollega haja, kolcsonkerte, elvittem stb, amit ott helyben rogtonozni tud. Aztan kozolheted vele, hogy a masik kocsiban is megtalaltad es mar vonulhatsz is ki a szobabol pakolni. Nem lesz tobbet ertelme barmirol is beszelni.


Egyedul ugy mentheto a helyzet, ha van ertelmes magyarazata a dolgokra. Ezt a lehetoseget ne zarjuk ki. Viszont ennek kokemeny, egyszeru es banalis dolognak kell lennie. Ha kodosit, ferdit stb, akkor vege. En minden kapcsolatomban azt szoktam mondani, hogy kerulom meg a latszatat is annak, amivel a kapcsolatba vetett bizalmat rombolnam. Ha felmerul barmilyen kerdes, akkor nyugodtan kerdezze meg, lesz olyan valasz, ami nem kinos es megmagyarazza, hogy mi miert alakult ugy. Pont azert, hogy ne kezdjen bizalmatlankodni, meg konspiralni, mert tudom, hogy en nem szolgaltatok okot ra. A ferjed nem tudom milyen ember, az o neveben nem tudok beszelni, de ha egyenes embernek ismerted meg, akkor add meg neki az eselyt, hogy a feltekenysegi panikot a leghamarabb lezarod igy, vagy ugy.


43F

2020. jan. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!