Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért csinálják a házas férfiak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálják a házas férfiak?

Figyelt kérdés
Munkahelyen van egy férfi aki kitartóan legyeskedet udvarolt egy nőnek. Szerintem szex is volt,mert a testbeszédük mindent elárul. Én mint külső szemlélő nem értem,hogy miért jó ez a férfinak,hogy igy elárulja meggyalázza a feleségét családját stb. Mi vezérli,hogy félre megy...talán nem szereti semmibe veszi az asszonyt? Hogy lehet ezt csinálni bűntudat és lelkiismeret nélkül?
2019. dec. 24. 11:19
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Imádom, hogy a válaszokból kiderül, hogy ki a nő, és ki a férfi user. :D


"Elárulja, meggyalázza"


Ezen információk alapján eléggé nehéz válaszolni, mert 100 meg 100 olyan esetet tudok, ahol sem megalázás, sem elárulás nem játszik.

pl.: a feleség képtelen a szexre (igen van ilyen, betegség miatt); közös megállapodás egy nyitott házasságban, évfordulós nászajándék a férfinak egy ilyen kaland, stb...


Egy munkahelyen azért lehet tudni, hogy ki házas és ki nem. És a szexhez két fél kell. Szóval nem csak a férfit kell szapulni...

Ha az utcán szólít le egy házas férfi egy nőt, akkor oké, hogy aljas, és leginkább ő mert a másik nem tudja a hátteret.

Amúgy meg mondjuk hogy az asszony 2 éve megvonta tőle a szexet büntiből (vagy csökkentette jócskán). Akkor igen is a nő hajszolta bele a férfi. Tudok olyan kedves feleségről, ahol ha a férj morcos, és zsörtölődős akkor 3 nap szexmegvonást kap. Ha részegen megy haza, akkor 1 hónap! Ebben az esetben is a férfi a gyalázatos, alávaló féreg? Azért ezek minimum 3-4 szereplős kérdések...

2020. jan. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!