Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért csinálják a házas férfiak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálják a házas férfiak?

Figyelt kérdés
Munkahelyen van egy férfi aki kitartóan legyeskedet udvarolt egy nőnek. Szerintem szex is volt,mert a testbeszédük mindent elárul. Én mint külső szemlélő nem értem,hogy miért jó ez a férfinak,hogy igy elárulja meggyalázza a feleségét családját stb. Mi vezérli,hogy félre megy...talán nem szereti semmibe veszi az asszonyt? Hogy lehet ezt csinálni bűntudat és lelkiismeret nélkül?
2019. dec. 24. 11:19
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
70%

Most itt nem a házas nőkről szól a kérdés. Nem kéne mindig a másikoldalt elővenni, mert az nem válasz.


Nőkkel nem barátkozom. Nem ismerem azok késztetéseit ilyen esetben.


Azon házas férfiak, akik félredugnak 90%-a ezért csinálja.

Olyan nincs, hogy lehet otthon nincs szex és akkor félrekúrok, de amúgy minden rendben és szeretjük egymást.

Értelemszerűen nincs minden rendben.

A problémákat megbeszélni kell és nem a szőnyegalá seperni, mert egyszercsak felbuknak abban a dombban , ami abból keletkezett.


Ha meg valami nem megbeszélhető, akkor elválok és azt dugok, akit akarok. Mert ha félrekúrok, akkor ott már szó sincs szeretetről sem.

2019. dec. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
50%
Egyébként az esetek nagyobb részében az a hibás, aki félredug. Nemtől függetlenül.
2019. dec. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
58%
Mert primitív, azért. Intelligens ember nem kur félre, hanem kilép a kapcsolatból. Csak a vérbeli nyomorékok kezelik így a szar kapcsolatot és csak az igazi retkeknek jelenti az életet meg az izgalmat, hogy mindig másba mártják/más mártja beléjük. Normális, intelligens ember ebben nem lát semmi plánét. Lehet ezt akárhogy púderezni meg takonybuborékokban úszva bőgni, hogy milyen szar neked, amiért MUSZÁJ volt egy igazi gennyláda trágya féregnek lenned, de az az igazság, hogy ha normális, intelligens ember lennél, nem vinne rá sem ösztön, sem keserűség, semmi.
2019. dec. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
42%

"miért jó ez a férfinak,hogy igy elárulja meggyalázza a feleségét családját stb."


Szadizmus.

Személyiségzavar velejárója, de vérmesebb elméletek szerint nem ember, hanem egy másik faj, emberi érzések nélkül.

2019. dec. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
61%
a kolegina is tudja h házas, nem? gyúrnak a nők a párkapcsolati és/vagy szex szempontjából számukra értékesebb példányokra, nincs itt semmi látnivaló :)
2019. dec. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
65%
Ha a házasság működne, a férfi nem menne félre. Ahhoz meg mindig 2 ember kell, hogy a házasság tónkremenjen.
2019. dec. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lehet ezt az IQ-val magyarázni és minden esetben a rossz házassággal sem. Kevés IQ-s emberek is hűségesek egy életen át és a magas pontszámosok között is van aki félrejár. A házasságnak sem kell rossznak lennie egy kalandhoz.

Persze lehet, hogy vannak összefüggések ezek között és a megcsalás között, de én inkább azt mondanám, hogy ez az egyéntől függ. Van aki képes erre és van aki nem. Van akinél ez egy botlás vagy hasonló és van aki rendszeresen, céltudatosan próbál másokat is megdugni. Van aki alig hazudik és csak kicsiket az életében és van aki végighazudja az egészet.

2019. dec. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
94%
mert a házasság csak a noknek orom, 5 bol 4 felre felrenezne, menekulne. Kell a verfrissites. Birom ezeket a facebbok képeket is, hogy kitesszuk, boldogok vagyunk, aztán 10 bol 8 szor belul, a kapcsolaton belul rohad minden,
2019. dec. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Tudjátok annak a legrosszabb akit megcsalnak szerintem.1.nem tud semmit 2.amikor kiderül szenved mint egy kutya. Egy világ omlik benne össze,hogy kivel is él együtt. Persze az más kérdés amibe nem gondolnak bele sokan,hogy ÉN mit nem adtam,mire nem figyeltem...hogy félre ment. Na és itt jön az,hogy kapásból a 3-dik a szemét k...a,mert elcsábitotta a férjét,hol ott a férj a kezdeményező a harmadik bevonására.

Na a lényeg,hogy nincs kommunikáció,egymásra figyelés. Csak a könnyebb út. De a könnyebb út hajszálvékonyan fut a lebukással is.

2019. dec. 24. 18:57
 20/21 A kérdező kommentje:

Az örök klasszikus😊a kedvencem. Amikor a nő kiakar tálalni a feleségnek. Leesik a lilla köd és a lelkileg összeroppant nő ezt a bosszút választja. Sok szituációtól függ. 1.nem tudta hogy nős 2.szingli és azért 3.már cak azért is,hogy ne csak ő neki legyen nyomorult érzés hanem a feleségnek is.

Hát nem tudom,valahol érthető ez a 3 variáció valahol nem. De ha már a férfi bekavart a házasságába a sajátjába akkor ott már elinditotta a lavinát... akkor meg ne csodálkozzon ha borul a felépített élete a far...a miatt😀

2019. dec. 24. 19:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!