Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért csinálják a házas férfiak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálják a házas férfiak?

Figyelt kérdés
Munkahelyen van egy férfi aki kitartóan legyeskedet udvarolt egy nőnek. Szerintem szex is volt,mert a testbeszédük mindent elárul. Én mint külső szemlélő nem értem,hogy miért jó ez a férfinak,hogy igy elárulja meggyalázza a feleségét családját stb. Mi vezérli,hogy félre megy...talán nem szereti semmibe veszi az asszonyt? Hogy lehet ezt csinálni bűntudat és lelkiismeret nélkül?
2019. dec. 24. 11:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Örömot keres de nem valik mert ott a haz meg a gyerek .Vagy egofenyezes.
2019. dec. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
95%
Izgalmakat3keres mert akkor érzi h él.
2019. dec. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
86%
Lehet, hogy lapos a házassága. Lehet, hogy otthon nincs szex. Lehet, hogy otthon minden jó, de a változatosság gyöngyörködtet.
2019. dec. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
75%
Nem lehet tudni az asszony milyen! Lehet nincs szex otthon.
2019. dec. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
73%
Pontosan ugyanazért, mint a házas, kapcsolatban élő nők. Sok okból.
2019. dec. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
55%

A férfiakat ez nem érdekli. Csak az új punci, az is csak néhány hónapig, aztán jöhet akövetkező.

Anyu otthon biztos pont. Főz, mos, takarít rájuk, fattyaikat neveli, etet és néha ott is van szex.

2019. dec. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Tudom hogy müködik a világ. De ha gond van nem lehet megbeszélni úgy lenne tisztességes ha nem megy akkor kalap kabát. Mért kell igy lealázni a nőt stb. Nyomorult azt hiszi minden rendben,de a férj egy gyáva nyúl kinyitni a száját.
2019. dec. 24. 11:37
 8/21 anonim ***** válasza:
81%

Ki van találva ez a házasság, éveken át tartó együttélés, hosszú kapcsolat dolog. Ugye ez a család alapja, a legtöbb ember törekszik efelé, mert nem akar magányos lenni, kell neki nő, kell neki gyerek stb. Csak olyanok is csinálják ezt akik nem képesek rá. Megtetszik nekik egy másik nő és meg akarják dugni, ha módjukban áll meg is teszik. Van akiknél vannak otthon gondok, de szerintem ez nem kötelező előzmény. Van aki csak egyszerűen dugni akar. Nekik igazából nem lenne való a házasság és a családalapítás, mert nem alkalmasak rá, nem tudják tartani az alapvető játékszabályokat. De belementek anno, mert kellett egy fix nő, azt meg muszáj volt elvenni, mert máshogy nem akart szülni. Protokoll szerint el lett véve, teltek az évek, jöttek új seggek és mellek amik aztán ki lettek próbálva ha lehetett.


Én személy szerint nem ilyen vagyok, de nem olyan bonyolult ez a téma. Semmi matek nem kell hozzá. Tudok ilyet nőben is. Ő két gyereket hagyott az apára, mert neki ilyen örömök kellettek inkább.

2019. dec. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
72%
Kedves #6-os! Nem tudni. Az is lehet, amit te írsz. Az is amit más ír. Nem ismerjük a családi hátterüket. De, hogy megvígasztaljalak, sok sok házas nő, szintén ugyan azt csinálja. Csak járj nyitott szemmel. Gondolom, ott is a férfi a hibás!
2019. dec. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Kedves 9-es! Nem,nem csak a férfi hibás...nem lehet mindig a férfiakat hibáztatni. Mi sem vagyunk angyalok nők...
2019. dec. 24. 12:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!