Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt a párom, mit tegyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a párom, mit tegyek most?

Figyelt kérdés

A párom a 4. évfordulónk reggelén egy másik lánnyal volt.

Elment előtte nap bulizni,s hajnalban a haverokkal a lány lakásán kötöttek ki. Többször csókolóztak elmondása szerint, a miértre pedig a válasza az volt, hogy kiváncsi volt, s a lány hasonlított rám, na meg csillogott a szeme. Majd kiderült, hogy barátnője van, és a lány kidobta. Aznap az évfordulónkat ünnepeltük, én mit sem sejtettem ekkor. Azzal a szájjal csókolt meg....

Ma kiderült ez, bíztam benne.Hihetetlen csalódott és dühös vagyok. Nem hiszek neki.

Nem tudom mit tegyek...ő megbánta, rájött, hogy szeret stb.



2019. szept. 23. 20:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Remélem nem vagy akkora hülye, hogy elhiszed, hogy a lakásán CSAK csókolóztak. Ennyit mert bevallani legfeljebb.

Ha van egy pici önbecsülésed, akkor kiadod az útját.

Semmi értelme ezek után együtt maradni

2019. szept. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Kirakni. Ha látja, hogy bulizgatás közben csókolgatni mást megússza egy enyje-benyjével, akkor megengeded neki, hogy folytathassa. Legalább is egy ideig legyetek most külön, mindenki gondolja át, mit is akar.

30n

2019. szept. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
71%
Szted?
2019. szept. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Szegény kérdező. Hogy lehetsz ilyen naiv? A helyzet rosszabb mint hiszed. A barátod ugyanazzal a szájjal csókolt meg, amivel előtted végignyalta a másik nő minden porcikáját, különös tekintettel a puncijára. A lakására senkit nem hív fel a másik egy kis buli utáni puszikára. Dgni hívta fel, mivel már egész este kavartak a buliban és a barátodnak esze ágában sem voltál se te, sem az évfordulótok. Nem teljesíthetett valami jól, hiszen a másik csaj dobta és ezért kullogott vissza hozzád.

Ennek tudatában dönts jól. Dehogy szeret...

2019. szept. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!