Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A párom megcsalt! Szóljak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom megcsalt! Szóljak a másik megcsalt félnek?

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú lesz. A lényeg, hogy van egy lány,aki szintén kapcsolatban van és elcsábította az én páromat. Tegnap este maga vallotta be, hogy megcsalt, és hogy nagyon bánja, nagyon rossz élmény volt, soha többet nem fog előfordulni. Én időt kértem, nem hiszem, hogy meg tudom bocsátani.


De ami nagyon emészt még, hogy a csajnak is van párja. Ő viszont biztos nem fogja bevallani, mert még folytatást is akart a páromtól titokban.


Szerintetek ha én vagyok a megcsalt fél, de tudom, hogy érintett más is, van jogom szólni? Te szeretnéd tudni, ha a te pároddal csaltak volna meg?



2019. jún. 9. 18:41
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
92%
Én is boríottam a bilit, megérte! Jól esett!
2019. jún. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
91%
Természetesen. Én megköszönném hogy szóltál. Nagyon sajnálom ami veled történt.
2019. jún. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
93%

Azt hogy jogos van-e elmondani másnak nem tudom, ezt mindenki máshogy éri.

Én speciel, örülnék hogy ha valaki elmondaná hogy megcsal a párom. Mármint nyilván nem örülnék, de inkább derüljön ki ,minthogy egy hazug kapcsolatban legyek.

Igazából erre senki nem tud megfelelő választ adni, mert van aki meg nem akarna tudni róla.

De szerintem elmondhatod, a lelkiismereted nyugodt lesz. maximum kalkuláld bele hogy nem fog hinni neked.

A "párodat" meg szerintem dobd ki. nem érdemel meg.

És a "soha többé nem fordul elő" az meg kamu. Előfordulhat. Bármikor. Plusz megbízni sem tudsz benne. Nincs értelme.

2019. jún. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
87%
én is megköszönném neked ha szólnál, de ezzel nem biztos hogy mindenki így van. egyszer a feleségem egyik barátnőjének a pasija nyomult rá, még lány korában. szolt a csajnak, hogy csináljon már valamit a bikájával mert nyomul. őt horda le mindennek, hogy biztos kikezdett vele, meg ilyenek. na mindegy, csak okosan, ésszel. én borítanék.
2019. jún. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs semmi a kezemben, csak a párom szavai. Nem tudok semmilyen bizonyítékot felmutatni, így tényleg kamuszagú lehet a dolog, plusz olyan időben találkoztak, ami egyáltalán nem volt gyanús (délután történt meg a dolog). Szóval nem tudom hogy álljak neki, vagy hol kezdjem. Épp elég törés volt ez számomra,nem hiányzik, hogy még valaki azt mondja rám,hazug vagyok.
2019. jún. 9. 18:52
 6/43 anonim ***** válasza:
87%
Igen, szóljál.
2019. jún. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
88%

Ahhoz szerintem nem kell egyéb bizonyíték ha felkeresed az említett félt és elmondod neki hogy a pároddal azért szakítottál mert megcsalt az ő párjával, aki folytatni is akarta a viszonyt.

Én megköszönném neked hogy szóltál.

Ha meg nem hisz neked vagy mérges lesz, az már az ő baja hogy hagyja magát felszarvazni.

2019. jún. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
61%

Ahogy Al Bundy mondaná....a bosszú..Isteni! Fanntasztikus! Ez az egyetlen ami elválaszt minket az állatoktól, ha esélyed van rá, hogy visszaadd másnak amit ártott neked, akkor tedd meg, ne habozz ,tedd meg most tedd meg 2x, sok férfi lesz még az életedben, de akin bosszút állsz az lesz a legédesebb :)


Édes a bosszú!

2019. jún. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
88%
Van egy barátnőm, akit megkeresett annak a nőnek pasija, akivel a férjének viszonya volt. A barátnőm addig nem gyanakodott, de valahogy érezte, hogy a férfi nem kamuzik. Ő is akkor tudta meg és nagyon maga alatt volt. A barátnőm megköszönte, hogy szólt, aztán elvált. Hálás volt a férfinak, mert nélküle még talán most is hülyének néznék. Szerintem te is szívességet tennél a pasinak.
2019. jún. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
84%

én is biorítottam, és életem legjobb döntése volt.


hülye, aki azt hiszi, hogy ez bosszú, ez a viszonyok tisztázása, és morális kiállás olyan értékek mellett, amiben hiszünk.


én marha hálás lennék fordított esetben, ha nekem szólnának.


viszont készülj fel rá, h. téged fog az illető hibáztatni, mert a rossz hírt te viszed.


bizonyítékokkal keresd meg, képek, mmailek stb.

2019. jún. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!