Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A párom megcsalt! Szóljak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom megcsalt! Szóljak a másik megcsalt félnek?

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú lesz. A lényeg, hogy van egy lány,aki szintén kapcsolatban van és elcsábította az én páromat. Tegnap este maga vallotta be, hogy megcsalt, és hogy nagyon bánja, nagyon rossz élmény volt, soha többet nem fog előfordulni. Én időt kértem, nem hiszem, hogy meg tudom bocsátani.


De ami nagyon emészt még, hogy a csajnak is van párja. Ő viszont biztos nem fogja bevallani, mert még folytatást is akart a páromtól titokban.


Szerintetek ha én vagyok a megcsalt fél, de tudom, hogy érintett más is, van jogom szólni? Te szeretnéd tudni, ha a te pároddal csaltak volna meg?



2019. jún. 9. 18:41
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
89%
Nekem is azóltak éa nagyon hálás voltam érte, végetértek a szenvedéseim.30n
2019. jún. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
72%

Én megtettem, bizonyítékom nekem sem volt.


Annyit értem el vele, hogy a nő még az én ferjem megjobban röhögtem rajtam.

Viszont a nő persze meggyőzte a férjét, hogy én vagyok a hülye.


Előtte vallotta be a férjem nem régen.

2019. jún. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
23%
Én nem szólnék,és nem is szeretném tudni mivel engem nem igazán érdekel a megcsalás.
2019. jún. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
87%

# 12

JA, mert az emberek csak úgy szórakozásból olyat irkálnak a saját arcukkal más random idegen embereknek, hogy a saját párjuk az ő párjukkal csalta meg.


Jó nagy idiótának kell lenni ahhoz, hogy ezt valaki elhitesse vele, hogy csak kamu. :D Az ilyen meg is érdemli, ha vele marad.


Válaszolva: én lehet inkább borítanék. De én időt sem kértem volna, mire? Az infóval meg mindenki azt kezd, amit akar. Van aki hlye és az is marad, és van akinek kinyílik a szeme.

2019. jún. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:

5: Akkor kérj meg valakit! Ha megteheted, akkor vegyél fel egy mediátort.

Lehet, hogy negatív érzéseket borítanak rád. pl. rád haragszanak a megcsaló miatt. Van olyan is, aki csak arra dühös, aki beszél erről. Ha nem ismered a másik felet, akkor tényleg érhetnek sokként a reakciói, olyan "morállal" szembesülhetsz, amiről tudomásod sem volt eddig.

2019. jún. 10. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
* pl. rád haragszanak a megcsaló HELYETT.
2019. jún. 10. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
10%

Ettől neked se könnyebb, se jobb nem lesz.

Voltam megcsalt fél, én úgy dolgoztam fel, hogy nem másokkal, hanem magammal kezdtem foglalkozni, a saját boldogságomat keresni.

2019. jún. 10. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
100%

14: Mi az, hogy írkálnak?

Az ilyesmit személyesen intézzük.

2019. jún. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
29%
Engem akkora sokként ért amikor a volt szerető rámírt egy emailt, hogy traumaként éltem meg. Azóta sem tudtam azt feldolgozni, hogy egy nő, hogy lehetett ennyire gonosz, hogy nem volt elég, hogy szerető volt, még nekem is indirekt módon ártott. Mert hiába mondják, hogy csak a megcsalt fél szemét akarják kinyitni. A végeredmény mégiscsak az lesz, hogy direkt vagy indurekt módon kárt okoznak. Szerintem direkt módon szét akarják szedni a "nagy szerelmüket". Az, hogy az ex férjem egy aljas féreg volt és szeretőt tartott, hazudozott, elrabolt az életemből másfél évet, az tény. De az, hogy nők/férfiak annyira aljasok tudnak lenni, hogy más kárán akarnak boldogok lenni, azt nem tudtam feldolgozni mai napig. Tanulság, dobd ki a férjedet és ne árts másnak!
2019. jún. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
57%

# 19


nevetséges vagy!


én is ráírtam a nőre, hogy a párja velem kavar, és az is így reagált, még engem utált.


ez teljesen téves út!


köszönettel tartoznál neki, hogy szól, és felnyitja a szemed.


én nem vettem el tőle a csávóját, hanem felszívódtam.


de akartam, h. az a nő tisztás lásson, mert meggyőződésem, h. ő is áldozat.


de erre egy analógia: mész az autópályán, és csöpög durván az olaj a kocsidból.


én látom, de nem szólok neked, hadd érjed baj.


ha szólnék, meg kéne állnod, és megoldanod a problémát a kocsival.


vajon örülnél neki, h. szóltam vagy meg lennél sértődve?


ez hasonló!


benne vagy egy nyilvánvalóan szar kapcsolatban, ahol a párod elárul, megcsal, majd ha szól nerked a másik nő, h. vigyázz, ert ő már megjárta a pároddal, és felnyilt a szeme, akkor te még őt utálod meg.


bolond vagy, ha ezt gondolod, és akkor is meg érdemled, h. megcsaltak,mert strucvcpolitikát folytatsz.

2019. jún. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!