Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt a párom, mit tegyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a párom, mit tegyek most?

Figyelt kérdés

A párom a 4. évfordulónk reggelén egy másik lánnyal volt.

Elment előtte nap bulizni,s hajnalban a haverokkal a lány lakásán kötöttek ki. Többször csókolóztak elmondása szerint, a miértre pedig a válasza az volt, hogy kiváncsi volt, s a lány hasonlított rám, na meg csillogott a szeme. Majd kiderült, hogy barátnője van, és a lány kidobta. Aznap az évfordulónkat ünnepeltük, én mit sem sejtettem ekkor. Azzal a szájjal csókolt meg....

Ma kiderült ez, bíztam benne.Hihetetlen csalódott és dühös vagyok. Nem hiszek neki.

Nem tudom mit tegyek...ő megbánta, rájött, hogy szeret stb.



2019. szept. 23. 20:09
1 2
 1/14 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
86%
Még felmerül a kérdés benned, hogy ekkora mocskosság után mit tegyél? Hát téged sem az eszedért szeretnek.
2019. szept. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
67%
Mondjuk egy évfordulót nem együtt kellett volna tölteni? Egyedül bulizgat meg stb egy évfordulón? Nekem ez fura a történetben és így lehet kamu a kérdés is.
2019. szept. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
74%
Ha ez igaz,egyértelműen lapát.
2019. szept. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
33%

Ha nincs kozos vagyon es el tudsz koltozni vagy ot ki tudod rakni akkor ted ezt. A helyedben kijelentenem, hogy meg sok millio csillogo szeu lany van a Foldon nyugodtan csokolgassa vegig oket, addig meg te gyekszel huseges ferfit talalni magad melle.

A pasid reszerol ez nem szerelem. Ez a megbantam szoveg meg tipikis, amikor veszni latja a kenyelmes barinot/feleseget/elettarsat valami him. Olyankor a birtoklasvagy es a kenyelem gyorsan bamit kimondat veluk. Sajnos ha meg csak a 4. Sima egyutt toltott evnel tartotok, akkor kepzeld hogy fog szanaszet csalni a 10. hazassagi evfordulotokon.

Igaz ha 40 eves vagy es ilyen a pasid akkor bocsasd meg neki gyorsan csinaljon fel es majd ha a gyerek olyan 1-2 eves akkor tedd ki a szuret. De magadban addig se varj tole huseget es te is nezelodj nyugodtan ki lehetne majd az apajelolted. (Ja es azert irom a 40 evet mert akor mar ketyeg javaban a biologiai ora es nem ersz ra szakitani sirdogalni uj part keresni osszekoltozni es babat vallalni mert addigra mar lehet nem leszel termekeny.)

2019. szept. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
10%
Azért nem kicsit kínos, hogy 4 év alatt nem sikerült kiismerned.
2019. szept. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Savlekotő ***** válasza:
88%
És még kb 10 másik nő volt van lesz,a vége ugyanaz elnézed és haza is fogja vinni őket..
2019. szept. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
71%
Biztosra veheted, hogy nem csak csók volt, ha a lakásán kötöttek ki.
2019. szept. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
79%

"Azért nem kicsit kínos, hogy 4 év alatt nem sikerült kiismerned."


Ééés megint. Megint a nő van hibáztatva.

Tényleg kérdező, azt esetleg nem látod előre, hogy boldogulok-e külföldön? Hány gyereked lesz? Na és milyen nemű(ek)? Hány pasid lesz még? Vagy azt esetleg tudod, hogy az ilyen nőgyűlölő kommentelők miért nem húzzák le magukat a WC-n??


Amúgy dobd ki ezt a pötst. Nem ér egy könnycseppet sem.

2019. szept. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
69%
Az ötödiket már ne ünnepeljétek együtt.
2019. szept. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked ez kérdés , akkor semmit. Mardj vele és fojtassátok...
2019. szept. 24. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!