Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek nem -bírom már?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek nem -bírom már?

Figyelt kérdés
Utóbbi időben nagyon csúnyán beszél velem a férjen.Tegnap is összevesztünk, érre ma is én lépek, h beke legyen. Minden este ugyanaz a sztori ,haza jön, beköszön ,azzal megy ki a nappaliba sör telo. Csak én vagyok a kislánnyal. Mert ő fáradt.Most is zóltán szépen, ha már nem foglalkozik a gyerekkel bár tusoljon le egyén,ne csak a sör.Es már förmed rám. Mondtam nem lesz jó vége ennek, mert elfogom hagyni, ez nem állapot így. Érre csúnyán el kezdett velem beszelni, hogy húzzak be a szobába ne idegesítsen.En állok bele semmi baj nincs.Neki az nem baj,h semmit nem törődik velünk csak a sör és telo.Aztan korán elmegy dolgozni. Semmit nem kell csinálnia itthon,és mégis ez a hála. Gusztustalanul beszél velem,ha szólok bármiért.Mar a szomszédok is néznek ,mert háljak mikor K..urva anyázik velem. Semmiért nem lehet szólni, mert már támadásnak veszi, csak kussoljak.
2019. júl. 22. 21:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
79%

Hány éves a kislány?


Pénzügyileg megfelelő az életetek?

2019. júl. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kérdés néhol olyan, mintha a google fordítóval fordították volna le valami külföldi nyelvről.


De amúgy meg hagyd el, ha hülye. Változni nem fog.

2019. júl. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem pedig próbáld meg normális hangnemben normálisan is negbeszélni. Minél jobban beszólsz annál jobban zárni fog meg sörözni meg stb. Vagy pl mikor voltatok kettesben valahol? Szex ilyesmi rendben van? Ha meg akarod menteni a kapcsolatot neked is tenni kell érte egy jó kapcsolat nem magától működik.
2019. júl. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nincs hova mennem.Szuleim meghaltak. Ukrajnaban csak távoli rokonok élnek.Ugy hogy teljesen rá vagyok utalva.9 hónapos a kislányom.
2019. júl. 22. 21:56
 5/18 anonim ***** válasza:
44%
Nem öreg veletlen? A ffiak tenyleg akkor ilyenek ha fàradtak es legazivesebben csak leülne egy kihalt pusztaban.
2019. júl. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Nem öreg, én is fáradt vagyok...Az Nem számít? Csak én foglalkozok a gyerekkel. Még mindennel a ház körül. Én is legyen ingerlékeny?
2019. júl. 22. 22:23
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

"Tegnap is összevesztünk, érre ma is én lépek, h beke legyen." "Semmit nem kell csinálnia itthon,és mégis ez a hála."


Pontosan ez a baj. Egyik barátnőm is ezt tette a férjével. Kiszolgálta mindenben, az összes házi munkát elvégezte. A felesége neki házi csicska volt. Te ugyanebben a cipőben jársz. Nem szabad a férfiakat kiszolgálni (ezt férfiként mondom). A feladatokat egészségesen szét kell osztani.


Ő megmondta neki, hogy válni akar. Ez után a férje elsőre beadta a sértődöttet. Amikor ez nem vezetett célra, jött a fenyegetőzés és sok veszekedés. Amikor ez is elbukott elkezdett besegíteni a házi munkába, hogy mutassa milyen jó ember ő. Most ott tartanak, hogy leültek átbeszélni a dolgokat és lefektetik, hogy milyen feltételek mellett maradnak együtt.

2019. júl. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
33%

1. Azzal fenyegeted, hogy elhagyod, miközben nincs hová menned. Miért venné komolyan?


2. Korán elmegy dolgozni, te meg otthon vagy a gyerekkel, miért neki kellene végeznie a házimunkát? (Igen, nő vagyok és van gyerekem).


3. "Neki az nem baj,h semmit nem törődik velünk csak a sör és telo". Ha neki ez nem baj, neked meg igen, akkor neked kell lépned a változás felé.


A másik embert soha nem tudod megváltoztatni, tehát vagy neked kell változnod, vagy a helyzetből kilépni. Minél többet veszekszel vele, annál rosszabb lesz.

2019. júl. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Első körben ne fenyegetőzz azzal, hogy elhagyod, mert ha azt mondja erre, hogy szerinte is jobb lenne, ha csomagolsz, akkor te leszel bajban.


Főleg úgy, hogy ez már nem kapcsolat, csak megtűr a fedele alatt, de ha nem lenne lelkiismeret furdalása, már kitenne a gyerekkel együtt. Csak azt várja, hogy végre elmenj.


Tedd azt, hogy keresel bölcsit, és megkérdezed, hogy legkorábban mikor tudják a kicsit felvenni.

Van munkahelyed? Vedd fel velünk a kapcsolatot, hogy ekkor és akkor mennél vissza. Ha nincs, akkor keress egyet, mire bölcsibe felveszik a kicsit.

Aztán kezdj el matekozni, hogy abból a pénzből merre tudsz indulni, minél előbb.


Ne várd meg azt, hogy a lakótársad kitegyen az utcára. Addig viszont kerüld a konfliktust, amennyire tudod. Légyen rend, kaja, ne toszogasd a lakótársad, hogy foglalkozzon veled vagy a gyerekeddel. (Igen, a te gyereked, és nem a tiétek.)


A legeslegjobb, amit tehetsz, ha tudomásul veszed, hogy ez nem kapcsolat, és nem vagytok egy család. Ez csak egy kényszerű gazdasági társulás, ami csak addig tart, amíg külön utakra tudtok menni.

2019. júl. 23. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekek, honnan jön ez a rengeteg "fáradt" családos férfi? Amikor még nincs családjuk és esténként bulizni kell menni, akkor miért nem "fáradtak"? Vagy ők is hormonális változásokon mennek át, amitől hirtelen 18 éven keresztül "fáradtak" lesznek? Vagy van valami óriási uránbánya Magyarország alatt, amiről én nem tudok, és a magyar férfiak 80%-a ott dolgozik minden nap 12 órát? Vagy itt mindenki agysebész és 48 órákat műt? Miben, de tényleg, miben lehet úgy "elfáradni", hogy hazaérve ezek a férfiak sz*rnak a családjukra? A fizikai fáradtságtól miért nem lehet egy jót beszélgetni? A szellemi fáradtságtól miért nem lehet egy kicsit játszani, legózni a gyerekkel? Egy nyomorult Bogyó és Babóca felolvasása semmiféle agyműködést nem igényel, higgyétek el nekem, egy agyhalott is képes rá.

Elnézést, de egyszerűen kész vagyok attól, hogy ennyi az ugyanolyan történet.

Kérdező, nem te vagy az egyetlen, aki ilyen férjjel szenved. Olvasgass itt, kb minden ötödik kérdés erről szól. El sem tudom képzelni, milyen lehet. Gondold végig, nincs-e mégis valamilyen út kifelé a kapcsolatból.

2019. júl. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!