Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A ferjem erzeketlen, vagy en...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ferjem erzeketlen, vagy en reagalom tul?

Figyelt kérdés

Szoval 15 hetes terhes vagyok, lehet, hogy a hormonok dolgoznak bennem es en latom felnagyitva, ezert irom ki a kerdest.

Autoval jottunk haza valahonnan este, en vezettem (mivel a ferjemnek nincs jogsija). Este volt, amugy is rosszul tajekozodok, egy utkeresztezodesnel nem voltam biztos, merre kell menni, ezert megkerdeztem, hogy most jobbra? Erre valasz helyett elkezdett kiabalni, hogy miert nem tudom, mar hanyszor jartam ott, miert nem tudom megjegyezni?? Kozbe persze a hatamnal is jottek autok, en meg persze zavartam a forgalmat, mert nem tudtam merre kell menni. Erre en is felkaptam a vizet, hogy nem tud egy igennel vagy nemmel felelni, ha o annyival okosabb nalam, miert nincs jogsija es vezet o; az elso buszmegallonal megalltam, kitessekeltem az autobol es elhajtottam.

Ez szombat este volt, azota egyszavas mondatokba beszelunk, mert (szerintem) o hibazott es nem hajlando elismerni. Eddig, ha valamin osszekaptunk, mindig en tettem meg az elso lepest fele, hiaba volt o a ludas, de ebbol elegem lett: ha o nem kepes elismerni, ha hibazott, akkor nem leszunk beszeloviszonyba. A tegnap egesz este sirtam emiatt, o meg nyugisan nezte a tevet, meg se probalta megbeszelni.


2019. júl. 15. 08:09
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
54%

Igen, taplo bunkó a férjed.

De a férfiak 99%a ilyen.


Ilyen miatt meg nehogy sírva fakadj.

2019. júl. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
57%
Életrevaló ember lehet....
2019. júl. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
100%
Úgy is te fogsz megint esdekelni. Ismerem az ilyet én is mindig ezt mondtam hogy nem kérek bocsánatot semmiért amiért ő volt a hibás. De őt pont nem érdekelte így napok múlva is én kezdeményesztem. Végül ex lett belőle. Ti sem fogtok sokáig együtt lenni.
2019. júl. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
95%

Ha alapvetően nem reagál így és normális veled lehet, hogy a hirtelen stressz okozta, mert körülöttetek jöttek-mentek ag autók.

Én nem tettem volna ki ezért a kocsiból, megmondom őszintén.

Viszont az már kicsit nagyobb probléma, hogy annyira makacs, hogy mindig neked kell kezdeményezned a békülést.

2019. júl. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
Jesszus, dehogy vetetem el!! Ez viccnek is rossz...
2019. júl. 15. 10:08
 16/33 A kérdező kommentje:
Nem, ezuttal nem fogok bocsanatot kerni azert, amit nem en csinaltam. Ez most az egyszer hott ziher, inkabb elvalok, ahogy itt tobben is javasoltak!
2019. júl. 15. 10:11
 17/33 anonim ***** válasza:
45%
Ez tipikusan az az eset, amikor felesleges válni, ha amúgy jó a kapcsolat. Inkább egy parterapia kéne.
2019. júl. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
87%
A terhesség előtt soha nem volt ilyen jellegű vitáitok?Csak most kiabál veled? Biztos,hogy ő is akarta a gyereket?A férjed ilyen bunkó viselkedésű marad,sajnos ahogy irták.
2019. júl. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
53%

Az én párom is forró fejű. Ilyenkor nem engem akar bántani, egyszerűen ilyen. Ettől még szeretem.


A férjed reakciója bántó és troger volt, de az is nagyon durva, hogy kiraktad az autóból. Nagyon túlzásba estél.

2019. júl. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:

Nekem is elgurult a gyogyszer, nem is errol van szo, de o hozta ki belolem. Miota terhes vagyok, amugy is lobbanekonyabb vagyok, nemnagyon tudom ezt kontrollalni.

Taxival jott haza vegul, nekem meg az autoba kellett megvarjam, mert nala volt az en kulcsom is :))

2019. júl. 15. 10:32
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!