Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Én reagálom túl?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én reagálom túl?

Figyelt kérdés
Férjemmel közös facebookunk van, a tudtom nélkül megkérdezte az én nevemben a legjobb barátját, hogy lefeküdne- e velem. Természetesen nekem ilyen soha nem fordult volna meg a fejemben. Állítólag viccnek szánta meg le akarja tesztelni a barátját, de nekem ez megalázó. Jól beolvastam utána neki, de ő akkor is csak poénnak fogja fel.
2015. júl. 14. 19:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ezen elsőre én is lehet kiakadnék, de szerintem megvárnám a rakciót és elintézném, hogy tudassa az illetővel, hogy csak trollkodás volt. Ez elég hülye vicc.
2015. júl. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Én írtam utána rögtön a barátjának, hogy nem én írtam, de még nem reagált rá. De ezek után nincs képem holnap a szemébe nézni.
2015. júl. 14. 19:41
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez foleg a haverjara nezve szemetseg, mert ha azt irta volna, hogy igen, akkor utana gondolom, a haver annyira szegyellne magat, hogy tobbet a ferjed kozelebe se menne. Bar, nem ismerem ennyire a pasikat, aztan az is lehet, hogy mind a ketten rohogtek rajta. De jogos a kiakadas. Ami a leggazabb, az a kozos facebook. Bocs, de en sorra kirohogom azokat, akik ennyire elszemelytelenitik egymast egy hazassagban, hogy meg sajat facebook profilt se engednek meg a masiknak.
2015. júl. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
92%

A közös FB kész röhej. Meg a férjed viselkedése is:S


Töröld a profilt! Mire jó ez?

2015. júl. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
88%
Nálunk ilyen elő se fordulhatna,mert felnőtt férfivel vagyok együtt,nem egy gyerekkel,aki FB-on szórakozik.
2015. júl. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Kozos facebook? Ezt kellett volna mar az ELEJEN tulreagalnod es nem a haverjaval valo hulyeskedeset.


Tiszta ciki! Hany evesek vagytok?


Es meg te felsz a csavo szeme ele kerulni?

2015. júl. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
A "közös facebook" nagyon gáz.
2015. júl. 15. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Mi nem tartjuk gáznak a közös facebookot, hisz egy pár vagyunk, a rokonaink, barátaink közösek, és nincs titkunk a másik előtt. Amúgy nem vagyunk tinik, mindketten felnőtt emberek vagyunk, én 22, ő 28 éves, 2 kisgyerekkel. Nem szoktunk poénkodni, pláne nem egész nap a facebookon, pont a barátját kértük meg, hogy jöjjön ma fuvarba, mert elintéznivalónk van. Szóval egyikünk se kisgyerek, nem lógunk egész nap neten.
2015. júl. 15. 07:33
 9/19 A kérdező kommentje:
A barátja pedig nem reagált rá, szerintem nem vette komolyan.
2015. júl. 15. 07:35
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

hát pedig nagyon gáz... nem akarlak semmiről se meggyőzni, de a véleményemet erről a dologról nem tudom magamban tartani! Az, hogy 2 ember összeházasodik, közös a baráti társasága, nincsenek titkaik egymás előtt, az nem azt jelenti, hogy teljes szimbiózisban kell élniük. Nem vagytok felnőttek kortól és gyerekek számától függetlenül, ha ezt nem így gondoljátok! Nekem is van olyan ismerősöm, aki közös facebookot használ a párjával. Bármit osztanak meg, bármit csinálnak a facebookon, én nem reagálok rá soha semmit, mert engem feldühít az, hogy halvány lila gőzöm sincs, hogy melyik posztol, vagy kommentel. Gyanítom, hogy ez nem a férjed ötlete volt, hanem a tiéd. És igazából azt is gyanítom, hogy ezzel a tettel csak azt akarta neked megmutatni, hogy mennyire nem "előnyös" a közös profil. Ha a tanulság nem esik le neked, akkor magadra vess, te vagy a H továbbra is. Jól tette a férjed, amit csinált!

A közös profil mellett a fogkefétek is közös és egymás ruháit is hordjátok? Gondolom, egymás tányérjába is folyamatosan beleesztek és hasonlók. Semmi magánélete, semmi privát szférája nincs a párodnak és neked se. Hamarosan válás lesz a vége és ez kezdődik itt, hogy elveszitek egymás személyiségét.

2015. júl. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!