Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Én reagálom túl?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én reagálom túl?

Figyelt kérdés
Férjemmel közös facebookunk van, a tudtom nélkül megkérdezte az én nevemben a legjobb barátját, hogy lefeküdne- e velem. Természetesen nekem ilyen soha nem fordult volna meg a fejemben. Állítólag viccnek szánta meg le akarja tesztelni a barátját, de nekem ez megalázó. Jól beolvastam utána neki, de ő akkor is csak poénnak fogja fel.
2015. júl. 14. 19:20
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Igazán kellene egy oljan behajtani tilos tábla ide, hogy "Ez a válasz ugyanaz, mint az előző, vagy már szerepel egyszer". Emberek! minek van ide az a zöld like gomb?!

Ha nekik így jó, akkor meg legyen már mindegy. Ha nem szól egyik sem, hogy ez neki megterhelő és közben az, akkor az ha nem a faceval, de valami mással fog előfordulni ugyan úgy. Ők tudják, hogyan teszik egymás életét "tönkre".

2015. júl. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

11, ha neked ez a véleményed, akkor haladj tovább a következő kérdésre és a véleményedet tartsd meg magadnak. Én is ezt teszem, csak annyi kivétellel, hogy mielőtt tovább haladnék, kinyílvánítom a véleményemet. Pláne, ha valaki annyira sügér, hogy a férje nyilvánvalóan megbosszúlja ezt a közös profil dolgot, de a házisárkány még így se veszi a lapot.

Fenti szitu jó példa arra, hogy "az eltöketlenítés alatt álló férfi hogyan szerezheti vissza a tökeit". Tanácsolom minden hasonlóan kalitkába zárt, nonstop megfigyelés alatt tartott, elszemélytelenített férjnek, hogy amikor már a saját internetes/fészbukos profil, email cím, és bárminemű privátszféra alanyi jogon nem illeti meg őket, akkor hasonlóképp tegyék helyre az asszonykát!!

Soha nem kebelezném be így a férjemet... hihetetlen, milyen elvetemült dolgok vannak!

2015. júl. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Én egy ilyet nem tudnék viccnek felfogni (igaz, az én férjem nem is viccelne ilyennel). Én nagyon megharagudtam volna rá.
2015. júl. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Én nem tudom miért van ezen kiakadva mindenki, közös döntés volt, hogy közös fb legyen, aki normálisan válaszolt, annak köszönöm, aki nem, az görgethet tovább másik kérdésre, mert nem ez volt a kérdés!
2015. júl. 15. 17:35
 15/19 anonim ***** válasza:
Kérdező, ha neked nem furcsa a közös fb, akkor miért furcsa, hogy a közös oldalról a tudtod nélkül ilyen primitívséget csinál? A barátnőidnek írt leveleket is elolvassa?
2015. júl. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha közös a fb profil, akkor gondolom wcre is együtt jártok, vagy nyitott ajtónál intézitek és félévente 1x mentek el egymás nélkül valahová... mondjuk akkoris boltba, nem bulizni. A közös fb profilt a többség gáznak tartja és nem azért, mert ilyenekre adhat alkalmat. Ha a barátnőd lennék, semmi személyeset nem mernék írni és fordítva is így van. A házasság/párkapcsolat nem azt jelenti, hogy megszűntök önálló lényként létezni. A többség szemében ez a bizalmatlanság legalja.

Mondtad, h nem gond a közös profil. De. Gond. Pont most derült ki. Azt hitted, hogy tudjátok ezt jól kezelni, de nem tudtátok, a párod bebizonyította. Nyiss egy saját profilt, vagy kényszerítsd rá őt azzal, hogy jelszót változtatsz (ha nem közös a mailetek is, amin keresztül ő zár ki utána).

2015. júl. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Valoban nem ez volt a kerdes, de engedtessek mar meg, hogy ha mar kommunikalni akarsz az internet nepevel, akkor az internet nepe leirhassa azt, amit gondol... Elozohoz hasonloan en is el tudom kepzelni, hogy egyutt jartok wc-re, de meg talan azt is, hogy egymas koszos zoknijat is hordjatok, sot meg a fogkefetek is kozos. Ha szerinted ez normalis, hogy kozos profilotok van, akkor kerlek, magyarazd mar meg, hogy miert! Az, hogy "nincsenek titkaitok egymas elott" nem magyarazat. Az en ferjem akkor nez bele a fb-omba, amikor csak akar, mivel egy db tablagepunk van, amit kozosen hasznalunk es azon en vagyok belepve nonstop + egy bd laptom, amin meg o van belepve nonstop. De ha nem is lennek belepve, es nem tudna a jelszavam, akkor se feltelezne rolam, hogy titkaim vannak es ennek ellenkezojenek a bizonyitasa miatt nem talalna ki, hogy csinaljunk egy mr&mrs profilt. Ez a kozos fb gazabb, mint a tizenhuszon eves kislanyok "de szepen mosolygok" fotoi, amin a fejuk joforman nem is latszik, azonban a melluk ott virit a kep kellos kozepen. ez a kozos profil csak kepmutatas az ismerosok fele.
2015. júl. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
komolyan betegek vagytok gyerekek a valo világ nem facebook nézzetek hiradót abar azt se ajanlom mert azzalis manipulálnának titeket komolyan elhiszitek ami a reklámokban és a facebookon van? a kozos fb nem gaz de az h egy virtualis weblapon a gatyad szinet megoszd az gáz ha komolyan elhiszitek azt ami neten van akkor ideje h lasson titeket doktorbácsi pszichologus mert a net fuggoség betegség nézzetek utánna ha meg felkapod a vizet ahogy olvasod es csopog a nyalad akkor tudod h igazam van es direkt azert lepontozol szval nyugi és nem az fb a vilag komunikalni meg az ismerosokkel meg a csaladdal skypeon meg fb szoktunk mert nem pocsekolunk penzt azert h szia elsz e meg?
2015. okt. 4. 17:08
 19/19 anonim ***** válasza:
De igen, gáz a közös FB, akkoris ha háborogsz, mint a tenger.
2019. júl. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!