Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Úgy érzem, hogy elvárják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem, hogy elvárják itthon, hogy mindig mindent megcsináljak. Túl reagálom?

Figyelt kérdés
Négy és fél hónapos terhes vagyok. Egy napom az alàbiakból àll: reggel hatkor kelek, a konyhàban össze söpröm a szemetet, segìtek anyósomnak főzni, felsúrolok a konyhàban, mosogatok stb. Ez ìgy megy este kilencig. Egy percre sem tudok lepihenni. Nagyon fàradt vagyok, alig vàrom, hogy este legyen.
2015. júl. 27. 14:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Rabszolgának néznek téged? :O
2015. júl. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tehát a párod szüleinél laktok? Ez még oké, de az nem, hogy ezért kihasználnak, ráadásul terhesen. Sokat kéne pihenned, veszélyes lehet hajolgatni, vagy fizikai erőfeszítést véghez vinni terhesen. Párod dolgozik, azért nem segít a házimunkában?
2015. júl. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Mekkora a kosz nálatok, hogy napi 10-12 órát kell takarítanod? Ez irreális. Ha nem malacokkal élsz, akkor erősen túl van dramatizálva a dolog! Én is terhes vagyok, mégsem halok bele a háztartásba, pedig már van gyerek is mellé. Nem hiszem el, hogy neked ez a problémád. Szerintem más van a háttérben, gondold végig, mitől vagy így kibukva?
2015. júl. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem is az jutott eszembe, mint a hármasnak. Ti mekkora mocskot csináltok, hogy napi 10-13 órát tudsz takarítani???


Normál háztartásban 1 hét alatt nincs ennyi házimunka, a főzéssel együtt...


Most konkrétan amit felsoroltál:

- felsöprök a konyhában: 5-10 perc

- segítek főzni: fél-1 óra, de ha ketten vagytok a kajára akkor ez nem állandó/megerőltető munka, hanem ilyen felvágok 1-1 zöldséget, ránézek az ételre, hogy elkészült-e már jellegű, szóval le is lehet ülni közben, vagy előkészítés közben

- mosogatás, törölgetés: fél óra


A súrolást nem értem, ti a tűzhelyre meg a padlóra öntitek az ételt, hogy minden nap súrolni kell?

2015. júl. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%
Mondjuk ha az anyos a kandalloba szorja a lencset, akkor nem csodalom az idotartamot, de amugy mi a nyavajat takaritasz 12 oran keresztul??
2015. júl. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezt én sem értem, mit tudsz csinálni otthon házimunkát reggel 6-tól este 9-ig minden nap???? Szerintem ez nem igaz, amit írsz.
2015. júl. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!