Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek az iszlám világban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az iszlám világban egy kényszerházasságban csak a nők szenvednek vagy a férfiak is ettől?

Figyelt kérdés
Csak mert olvasom a fátyol sikolya című könyvet és abban is elmondja az Abdul, hogy az 1. feleségét 17 évesen jelölték ki neki a szülei és soha nem is szerette,de nem tud mit csinálni az apa mondja meg, hogy mi a szitu.A 2.feleségét szereti akit önként választott Amerikában már. És rettentően ragaszkodik hozzá a szülők áskálódása ellenére is. Annyira hogy az 1.feleségétől el is válik. Most a dubaji hercegek 3 unokatestvérükkel házasodtak. Elég valószínű mivel abszolút egyszerre történt a dolog és mind rokonnal, hogy politika. Persze nem biztos. De így elgondolkoztam, hogy azért hajlamosak vagyunk csak a nőkre gondolni ebben a dologban. És csak őket sajnálni. De most én vagyok h.lye hogy úgy gondolom ettől a férfiak is igenis szenvednek?! Max könnyebb a dolguk mivel még lehet 3 másik feleségük. Nyilván a lányoknak rosszabb,mert ha a férfjükbe nem szeretnek bele akkor ez van. De ettől még a férfiaknak is nehéz szerintem, hogy olyan nőt érintsenek egész életükben akit nem szeretnek. És foglalkozzanak vele. Mert pár aktusig még az ujdonság varázsával el vagy. De utána. Azért csak hiányoznak az érzelmek szerintem nekik is. Ők sincsenek fából. És kérném az iszlámmal kapcsolatos szidalmak mellőzését. Inkább a férfiak véleménye érdekelne, hogy ők miként élnék meg a dolgot, ha ilyen helyzetbe kerülnének. Olyan nővel élni akibe nem vagytok szerelmesek. Hát sztem borzasztó. De majd meglátjuk mit írnak a férfiak. Köszi a válaszokat!

2019. júl. 2. 13:12
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Nem, nem engedélyezi
2019. júl. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Utolsó ismerem a Koránt ugyhogy de engedélyezi nekik az unokatestvérrel vALÓ HÁZASSÁGOT.3 dubaji sejk is most vette feleségül az unokatestvérüket. a zsidóknak nem engedélyezett meg a keresztényeknek
2019. júl. 7. 19:45
 23/24 anonim ***** válasza:
Nem az iszlám rngedélyezi, hanem az adott nép szokásai. Hagyományok.
2019. júl. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

[link]


itt el tudod olvasni. A Saria engedélyt ad rá, hogy unokatestvérek házasodjanak.

Egy másik példa: egy nő és annak az unokatestvére. Férjhez mehetnek-e ugyanahhoz a férfihoz? Nézzük meg a rokoni kapcsolatukat! Hasonlítsunk össze egy férfit és egy nőt ezzel a rokoni kapcsolattal! Vajon össze tudnak-e házasodni? A válasz: „igen"; mert egy nő férjhez mehet az unokatestvéréhez. Tehát, ebben az esetben már megengedett, hogy ez a két nő férjhez mehessen ugyanahhoz a férfihoz.

2019. júl. 8. 12:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!