Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Muszlim (arab) barátnő?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Muszlim (arab) barátnő? (feleség)?!

Figyelt kérdés

Sziasztok. Mint ahogy azt sokan tudjátok, a muszlin férj eléggé elterjedt téma lett itt GyK-en.

Namármost én a fordítottját szeretném tárgyalni veletek, mégpedig azt, hogy magyar férfi+arab nő együttélés, minden egyéb nehézségek amikkel ez járhat.


Nekem spéciel nagyon bejönnek, főleg a férfiak iránti tisztelet, szép fekete haj, sötét szem, mivel hidzsábot hordanak, ezért ugye nagyon illatosak, az arcuk szép ápolt, stb stb.


Ti mit gondoltok erről? Valaki aki ilyen létformában él együtt?

Szeretettel várom érveket, ötleteket, tapasztalatokat


25 F



2018. okt. 26. 11:26
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
89%
Muszlim nő csak muszlim férfihoz mehet hozzá.
2018. okt. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
26%

https://www.youtube.com/watch?v=NBwuLeiQa5A


Jeeeeeeeee...


Amúgy ilyen külsejű nő sok van, hazánkban is, igaz itt "kisebbsíg" néven futnak és hazájuk picit keletebre volt anno. Tényleg, miért nem jössz össze nyugatra vándorolt indiaival? (Nem 1200 körül kivándorolt, hanem mostanság) Azok is hasonlóak külsőre.


Bár félelemetes, hogy a " a férfiak iránti tisztelet" nálad simán sovinizmust takarna. Tetszene az arab modell, mi?


Bár, ha mindenképp más rassz, akkor latin-amerika vagy távol-kelet.

2018. okt. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
95%

"Mint ahogy azt sokan tudjátok, a muszlin férj eléggé elterjedt téma lett itt GyK-en."


Elég sokat lógok GYK-n de én ezt baromira nem vettem észre..

2018. okt. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
83%
"Mint ahogy azt sokan tudjátok, a muszlin férj eléggé elterjedt téma lett itt GyK-en.Mint ahogy azt sokan tudjátok, a muszlin férj eléggé elterjedt téma lett itt GyK-en." Érdekes. Én nem vettem észre. Csak én voltam figyelmetlen, vagy a kérdezö ezt csak behasalta?
2018. okt. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 Lady Beth ***** válasza:
94%

Azt gondolom hogy álomvilágban élsz babám és ez huszonöt évesen nagyon gáz.


Mit dolgozol? Ugye tudod hogy ha még találnál is olyan lányt aki hajlandó lenne veled elmenni bárhova, ha bármi tartós lenne akkor neked kéne eltartanod illetve az összes gyerekeiteket?


De remélem csak viccelsz.

2018. okt. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
98%

“Férfiak iránti tisztelet”


Lol, a kényszer nagy úr, ha nem szeretnél két nagy pofont a kedves férjtől, akkor nem nehéz “tisztelettudónak” lenni.

Amúgy ahogy már írták, muszlim nő csak muszlim férfival házasodhat.

2018. okt. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 A kérdező kommentje:

Vércsoportom nem érdekel? Mi az hogy mit dolgozom,meg el kell tartsam? Nem szíriai menekultekrol beszelek. Orvosi egyetemen találkoztam pár hijabos lanyt, gondolom utána nem mekiben fognak hambit sütni...


És gyermekvállalásról nincs még szò, csak siman az o nezetuk erdekel a standard nôkéhez képest.

2018. okt. 26. 11:52
 8/51 anonim ***** válasza:
100%
Semmivel sem különbek, mint egy “standard nő”, csak hijabot hordanak. És kevesebb joguk van.
2018. okt. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
97%

Az itt a magyar nok magas elvarasai miatt bogicselo gyakoris sracok szivergorcsot kapnanak, ha latnak, hogy honnan kezdodik egyaltalan az elvaras a ferfi fele ezekben a kulturakban :D.

Egyebkent meg lehetetlen kategoria, meg kevesbe vallasos no sem allna le mas kulturabol es vallasbol jott ferfival, ha meg neki megis eszebe jutna, a csalad elvarasait eselytelen lenne megugrani (ilyen hogy egyutteles, arrol szo se lehet).

2018. okt. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 Lady Beth ***** válasza:
100%
Nem érdekel. A tesóm exe viszont nagyon vallásos Szaúd-Arábiai "intellektuális" családból származott és ez volt a minimum amit tőle követeltek.
2018. okt. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!