Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Muszlim (arab) barátnő?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Muszlim (arab) barátnő? (feleség)?!

Figyelt kérdés

Sziasztok. Mint ahogy azt sokan tudjátok, a muszlin férj eléggé elterjedt téma lett itt GyK-en.

Namármost én a fordítottját szeretném tárgyalni veletek, mégpedig azt, hogy magyar férfi+arab nő együttélés, minden egyéb nehézségek amikkel ez járhat.


Nekem spéciel nagyon bejönnek, főleg a férfiak iránti tisztelet, szép fekete haj, sötét szem, mivel hidzsábot hordanak, ezért ugye nagyon illatosak, az arcuk szép ápolt, stb stb.


Ti mit gondoltok erről? Valaki aki ilyen létformában él együtt?

Szeretettel várom érveket, ötleteket, tapasztalatokat


25 F



2018. okt. 26. 11:26
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
84%

"főleg a férfiak iránti tisztelet"

Szoval egy olyan not akarsz, akit agymostak, hogy o a ferfi labtorloje es hazi rabszolgaja es kevesebbet er csak azert, mert no. Tudod, ez nem tisztelet. A tisztelet onszantadbol jon egy ember fele es parkapcsolatokban ennek kolcsonosnek kene lennie.

2018. okt. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
96%

Amugy azt hozzatennem, hogy kicsit termekeny legyen a temahoz valo hozzajarulasom:

Egy baratnomnek volt muszlim baratja 5 even at. De o a lanyt BE SE MUTATTA a csaladjanak ez ido alatt, mert nem muszlim es a csaladja muszlim not var. A csaj sajnos halal szerelmes volt bele, csavo meg huzta halasztotta, amig a vegere ki nem derult, hogy a srac csaladja mar talalt egy muszlim csajt maganak, akit el is jegyzett (MIKOZBEN egyutt volt meg a baratnommel!!).

Ez van. Azok az emberek, akik nagyon vallasosak, elorebb fogjak helyezni a vallast/szarmazast (legyen itt szo zsidorol vagy muszlimrol), mint a szemelyisegedet.

2018. okt. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 A kérdező kommentje:

Hat ez szomoru. Amugy pedig, eszrevettem,hogy nãluk, a muzulman kulturaban az ateizmus igen ritka, nem ugy mint nalunk. Tehat megint csak a vallás a gát ebben is.


Valaki írta,hogy miert nem jovok ossxe egy Latin Amerikaival. Hát nem antipatikusak azok sem, de mindenkinek van egy génszettje,amit nem tud jóváírni. Azt sem hogy milyen rasszhoz vonzódik szexuálisan

2018. okt. 26. 12:23
 14/51 A kérdező kommentje:
És igen,olyan nøt keresek aki az eletben szubmissziv, én azt tudnám igazán szeretni. Soha nem emelnék kezet de még csak verbálisan sem bántottam még senkit. Tehãt nem errol van szo, csak ugye õsi hagyomãny, az erôsebbet tiszteljük stb
2018. okt. 26. 12:25
 15/51 anonim ***** válasza:
19%

#9


Tcha, ja ott az az elvárás van csak, hogy tudj virítani a lány apjának 4 kecskét, 2 bárányt meg némi aranyat. Hű, micsoda elvárások! :D :D


Itt meg ahhoz képest semmi nincs, csak legyél jóképű, jómódú, minimum átlagmagas, maximum enyhén túlsúlyos, vicces, érdekes stb. Milyen kevés az ahhoz képest :D :D

2018. okt. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
32%
Annyiból jobb, hogy tudják, hol a helyük. Viszont csak olyan muszlim nővel kezdj, akinek nincs családja!
2018. okt. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
93%
Én igazából azt gondolom, hogy nem igazán lenne működőképes párkapcsolat. Teljesen más kultúra, teljesen más értékrend. Én nem tudnék egy olyan kapcsolatban lenni ahol a felek nem tekintik egymást egyenlő félnek. (Az ugye megvan, hogy náluk a nő egyáltalán nem egyenlő a férfival.) A másik ilyen dolog a vallás.. Én képtelen lennék mélyen vallásos emberrel bármiféle párkapcsolatot kialakítani.
2018. okt. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
97%

A baj ott kezdődik, hogy a muzulmán nő csak muzulmán férfit tekint férfinek. Mindenki más az szintjük alatti.

Én voltam cserediák muzulmán értelmiségi családba, ahol a vallásosság nem szélsőséges, de erősen jelen van. Viszont a lány nem tudja elképzelni, hogy egy "hitetlen" európai férfi legyen az ura.

A lányokat amúgy is jobban féltik, és a családjukat jobban szeretik mindennél, így ha az utolsó unokatesónak nem tetszik a férj jelölt, akkor nem lesz ott házasság.

2018. okt. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
100%

Egy darabig egy török sráccal voltam együtt, szintén muszlim volt.. Esélytelen én mondom neked. Bár jó volt a kapcsolatunk a vallás közénk állt. Ő is mindig azt tartotta előbbre. Nem tudott volna megbarátkozni az én kulturámmal és én sem az övével. Egyszerűen a hétköznapi felfogasunk is összeegyeztethetetlen volt sok tekintetben.


A feladata férfiként egyébként hogy házasodjon egy bizonyos összegű arany, ház biztosítása volt. Illetve a feleség teljes körű eltartasa gyerekek eltartasa. És hozzá tennem a családja csak török muszlim lányt akart mellé..


Hidd el.. Nem jó ötlet ilyenbe belemenni tapasztalatbol mondom. Pedig nagyon sok szép emlékem van, mert egyébként egy nagyon szerethető ember volt.


25N

2018. okt. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:
2018. okt. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!