Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Muszlim (arab) barátnő?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Muszlim (arab) barátnő? (feleség)?!

Figyelt kérdés

Sziasztok. Mint ahogy azt sokan tudjátok, a muszlin férj eléggé elterjedt téma lett itt GyK-en.

Namármost én a fordítottját szeretném tárgyalni veletek, mégpedig azt, hogy magyar férfi+arab nő együttélés, minden egyéb nehézségek amikkel ez járhat.


Nekem spéciel nagyon bejönnek, főleg a férfiak iránti tisztelet, szép fekete haj, sötét szem, mivel hidzsábot hordanak, ezért ugye nagyon illatosak, az arcuk szép ápolt, stb stb.


Ti mit gondoltok erről? Valaki aki ilyen létformában él együtt?

Szeretettel várom érveket, ötleteket, tapasztalatokat


25 F



2018. okt. 26. 11:26
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
100%

#39


Attól, hogy 100-ból egy arab ilyen a gyakorlatban, ne add már elő úgy, mintha kb. a Koránba bele lenne vésve, hogy házasság előtt tessék "popószexelni". Azt, aki ezt csinálja, nem lehet muszlimnak nevezni. Ne add elő a kérdezőnek, hogy majd a kis csadoros nőcik odatolják a seggüket neki, mert nem fogják. Már elmondtam korábban is, hogy akikről kérdez, azok a hithű muszlimok (férfiak "tisztelete", hijab, stb.),akik teljesen másképp viselkednek, mint a hitehagyottak, vagy akik nem veszik ilyen komolyan a vallást. A "popószexelős" muszlim nem muszlim. Ő muszlimokról kérdezett.

2018. okt. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
0%
Nekem nem kellene; nem vagyok iszlamofób, csak annyira más a két kultúra, hogy nem lehetne összhangba hozni kettőnket. És közös témánk se nagyon volna, maximum a Dűne 2000. A #9 válaszadó meg helyből kapta a mínuszt.
2018. okt. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
30%

Hülyeség! Nem értek egyet! Itt nincs olyan hogy 100% muszlim vagy hithűtlen! Átmenetek vannak!

Jó h a fiatalok vágynak a testi kapcsolatra, és meg is teszik titokban! Persze ott van érzelmi töltete az egésznek, nem ilyen alacsony szintű mint itt.


Én is beszéltem már hívőbb meg kevésbé hívőbb muszliummal.

Akik hívőbbek azok jobb emberek, akik kevésbé azok suttyók, meg önzőbbek.

2018. okt. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 A kérdező kommentje:
Köszönjük mindenkinek aki hozzájárult a témához
2018. okt. 28. 16:58
 45/51 anonim ***** válasza:
53%
hugom sogóra és sogornője ilyen pár. Magyar pasi török csaj. Nagy a szerelem, jól elvannak..
2018. nov. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
24%
Én megértem kérdező, hogy erre vágysz. Mert az európai nőkkel nagyon elszállt a ló. Mindent elvárnak, de pár év után tojnak a fejedre és nem becsülnek meg. Kellett a nagy egyenjogúság nekünk. 41f
2018. nov. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
73%
#46 A férfiak is megérnek egy misét, csak persze mindig könnyebb a másikat szidni, vádolni, mint magadba nézni.
2018. nov. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
100%

"Kellett a nagy egyenjogúság nekünk."

Ehhez semmi köze az egyenjogúságnak. Az pont megkönnyítette mindenki helyzetét. Nem KELL együttlenned egy olyan emberrel akit már nem tudsz szeretni tisztelni.

Régen pedig kellett. Akit hozzád adtak azzal kellett leélned az életed. A mi családunkban a szépmamámnak akkor engedte meg a bíróság, hogy külön éljen a férjétől (nem elváltak) amikor a széppapám megmérgezte őt, mert annyira gyülőlte, hogy nem azzal a lánnyal lehetett akibe szerelmes volt.

Inkább vállalnátok a házasság utáni szexet? Egymás megmérgezését? Vagy épp lelki leépítését?

Régen is megvoltak a durva dolgok csak ezek zárt ajtók mögött mentek.

2018. nov. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
50%
47es a nők a mindenem, sosem dohányoztam, nem iszom, minden időm mindig a páromnak szenteltem, vagy családnak, imádok sportolni, sétálni, táncolni, masszírozni a párom. A munkahelyen igazi férfinak tartanak. De biztos bennem van a hiba. Talán, hogy sosem vertem a párjaim, talán ezért szünt meg az intimitás
2018. nov. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
Amikor álmaidban te szeretnéd gonosz ateista migránsként megerőszakolni az ő nőiket :D:D:D
2018. nov. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!