Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Muszlim (arab) barátnő?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Muszlim (arab) barátnő? (feleség)?!

Figyelt kérdés

Sziasztok. Mint ahogy azt sokan tudjátok, a muszlin férj eléggé elterjedt téma lett itt GyK-en.

Namármost én a fordítottját szeretném tárgyalni veletek, mégpedig azt, hogy magyar férfi+arab nő együttélés, minden egyéb nehézségek amikkel ez járhat.


Nekem spéciel nagyon bejönnek, főleg a férfiak iránti tisztelet, szép fekete haj, sötét szem, mivel hidzsábot hordanak, ezért ugye nagyon illatosak, az arcuk szép ápolt, stb stb.


Ti mit gondoltok erről? Valaki aki ilyen létformában él együtt?

Szeretettel várom érveket, ötleteket, tapasztalatokat


25 F



2018. okt. 26. 11:26
1 2 3 4 5 6
 21/51 A kérdező kommentje:

Ment a pacsi mindenkienk!


Én ateista vagyok, családom is .

Hogyha ők tényleg ennyire komolyan veszik azt, amit a Koránban meghagytak, akkor tegyék.

Még privátot is kaptam, ezekszerint csak bekövetkezett, amit mondtam, hogy sokkal de sokkal gyakoribb a magyar nő muszlim férfi, mint az ,amit én gondoltam.


Ezeknek a lányoknak, akik Budapestre járnak fősulira, gondolom ,otthon van családjuk , és testvéreik is.

Na itt a problem.

Én egy magas, teltebb srác vagyok, szakállamat hosszabra hagytam, pont ezért. De ezek szerint, a dilemma sokkal mélyebb ezeknél a külsőségeknél :(

2018. okt. 26. 13:37
 22/51 A kérdező kommentje:

Utolsó! Ők azt hiszem szaúdi lányok. Nekik van ez az egész arcos eltakarás.


És ezekről mind tudok, hogy a SAJÁT HAZÁJUKBAN ilyen barbári bigottságból kifolyólagos atrocitásokon kell keresztülmenniük, de én nem leszek hajlandó vele odaköltözni.


Remeteszőlősön lakom családi házban, de feljárok Pestre naponta. Tehát sokszor utcán is látom őket, és mindig is megfordultam utánuk

2018. okt. 26. 13:42
 23/51 anonim ***** válasza:
79%
Vannak muszlim barátnőim, ha azt gondoljátok, hogy egy Magyarországon élő muszlim nő becsicskul bármelyik férfinak és önként válallja a lábtörlő szerepet, akkor tévedtek. Persze biztos van ilyen nő is, de ez nem konkrétan a kultúra/vallás miatt van. Ugyanígy van több száz(ezer?) magyar nő, akinek abszolút nem okoz problémát, ha az ingyenélő, alkoholista, munkanélküli férje hetente kiveri egy-két fogát és a századik ilyen alkalom után sem merül fel benne, hogy elküldje a pitsába az erőszakos pasit a lakásából. Manapság, pláne itt "nyugaton" (legalábbis a Közel-Kelethez képest) már nem annyira divat a muszlim nőnek otthon mereszteni a seggét, miközben a férje hülyére dolgozza magát, hogy eltartsa a családot, a nők is ugyanúgy dolgoznak, mint a magyar nők. Ugyanígy nem mindegyik muszlim nő szubmisszív szexistennő, az én ismerőseim például kimondottan temperamentumosak és kiállnak magukért, ha úgy érzik, hogy valami/valaki sérti a jogaikat a férfiakkal szemben is. Nem tapasztaltam, hogy az ismerőseim lenéznének bárkit is a vallása miatt, az ismerősi körben ugyanúgy beszélgetnek férfiakkal és nőkkel is vallástól függetlenül. Egyikük sem "járna" nem muszlim férfival, náluk a házassággal kezdődik egy párkapcsolat, előtte nincs szex, csók, még kézfogás és igazán találkozgatás sem, legfeljebb a család társaságában. Az ismerőseim apukái nem várnak sem kecskét, sem lovat, sem tevét a leendő vőlegénytől, pusztán annyit, hogy rendes ember legyen, aki tiszteli a lányukat, aki jó apa lesz a gyerekeiknek, akinek olyan munkája van, ami az ő társadalmi státuszuknak megfelel (mondjuk orvos szülők és orvos lány mellé orvos férj) és biztos megélhetést biztosít a családnak (a nő saját jövedelme az iszlám vallás szerint az ő saját pénze, amit arra költ, amire akarja, nem kötelező beleadnia a családi költségekbe).
2018. okt. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
100%

"Orvosi egyetemen találkoztam pár hijabos lanyt, gondolom utána nem mekiben fognak hambit sütni..."


Nem hát... Mert utána évente fog szülni, alomnyi kölyköt nevelni, és az ura fogja eltartani. A barátom muszlim, náluk ez nem divat, hogy a nő dolgozzon. Nagyon sok nézeteltérés van köztünk a vallása miatt, de ebbe most ne menjünk bele. És igen, gyakoribb a magyar nő - muszlim férfi felállás, és ez nem véletlen. Ahogy már írták, egy hithű muszlim nő csak muszlim férfihez fog hozzámenni. Ha meg nem hithű, nem fog neked zsákkal a fején járni, és a "tisztelet" jegyében a rabszolgád lenni, csak mert te férfinek születtél.

2018. okt. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 A kérdező kommentje:

Mégegyszer ismétlem, a gyengébbek kerdvéért, hogy nekem a nő NEM LÁBTÖRLŐ , ezt ti következtettétek ki valszeg abból, hogy nekem olyan nőm lesz, aki tisztel.


Az nem azt jelenti, hogy a szolgám, vagy hogy bármit akit találok megcsinál.


Utolsó kommentelők, légy szíves írjátok az országot, ahonnan barátotk - ismerősötök származik, ugyanis HATALMAS különbség van egy török, szír, szaúdi, nigériai ,indonéz,maláj ,stb muszlin lány között.


Ezekről nem is ejtettek szót. Például szerintem nagyon impozánsak a nigériai nők is. Valakinek tapasztalata a nigériai muzulmánokkal?


Aztán ott vannak az indonézek, malájok, stb. Gondolom ahány ház annyi szokás.

2018. okt. 26. 14:47
 26/51 anonim ***** válasza:
100%

#24 vagyok


A barátom Algeriából származik, ami nem épp a legmaradibb muszlim ország (Észak-Afrika, Magreb Államok). Mégis, ugyanúgy gondolkodnak, mert az iszlámnak van egy követendő szabályrendszere, ha a saria-t nem alkalmazzák, akkor is van, ami eléggé egységes.


Téged tisztelni fog a nőd. Oké. Legyen úgy. Csak a tiszteletet ki is kell érdemelni, azt ne felejtsd el. És nem árt, ha te is tiszteled őt. Ismétlem, egy felvilágosult (ami kb. a hitehagyottal egyenlő) muszlim nő nem fog alanyi jogon tisztelni azért, mert férfi vagy.

2018. okt. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
69%
Ott leragadtam, hogy a testi erő miatt jár tisztelet?
2018. okt. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
3%

Sok arab elhagyja a vallását miután nyugatra költözik.

Sőt, nem egy a kereszténységet is felveszi. De az nem fog fejkötőt használni, náluk lehet eséjed, de akár hithű muszlimnál is.

Londonban szoktam munkatársammal beszélgetni, ő pakisztáni, meg nálam jóval idősebb, de így is elmondhatom abból a kevésből, hogy ugyanolyan ember, mint egy magyar. Egyáltalán nem beszél a vallásáról (azt férfiak szokták) és tőle tudom, hogy a lányának angol pasia van az iskolában.

Igen, a muszlim lányoknak biztos zűrös a családi háttere, de érdekel téged egy lány családi háttere, ha udvarolsz neki, vagy akár együtt vagy vele?

Vagy mi bajod van vele, hogy ő muszlim, ha te egyszer ateista vagy? Zavarna, ha a barátnőd vallásos? Mert akkor tényleg ne próbálkozz muszlimoknál, felesleges.

2018. okt. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 A kérdező kommentje:
Engem nem zavarna ha õ naponta tobbszor imadkozik, viszont az a kerdes hogy Ot zavarna e az hogy en ilyen vagyok amilyen.
2018. okt. 26. 17:36
 30/51 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy itt már eleve egy feloldhatatlan ellentét áll fent, hiszen, ha egy ilyen helyzetű nő kapcsolatba kezdene veled a jelenlegi feltételekkel, akkor már ő sem lehetne muszlimnak nevezhető.

Arról nem is beszélve, hogy az iszlám nem csak egy vallás, hanem egy életstílus, életmód. Ha tegyük fel, mégis megvalósulna egy ilyen kapcsolat, akkor a másik fél, nem muszlim fél, kimaradna a párja életének elég nagy részéből (látod itt is írták, hogy mennyi baja es különbsége van a "muszlim" pasijával az egyik válaszolónak - hát még akkor mennyi lenne, ha egy valóban muszlim emberről beszélnénk), mert ez nem arról szól, hogy imádkozunk napi ötször, és akkor kész vagyunk. Az iszlám kihat mindenre, az étkezéstől kezdve a pénzügyeken át, a napi ritmusra, öltözködésre, mindenre tényleg. Aki nem muszlim, az ezzel nem fog tudni együtt élni.

2018. okt. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!