Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lenne a társkeresésben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a társkeresésben sikertelen férfiakkal, ha teszem azt valamelyik iszlám országban születtek volna meg?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondolok, akiknek semmilyen tapasztalatuk nincsen nőkkel.
2019. febr. 16. 18:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Az az adott személytől függ.

Ott sem "jut" nő rengeteg férfinak.

2019. febr. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
23%
Akkor valószínűleg a szüleim előre leszerveztek volna egy feleséget nekem.
2019. febr. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
18:54 Te nem tudom milyen mozit nézel de nagy eséllyel ott sem lenne nőd. Cserébe vallási fanatikus háborús övezetben élnél a sivatagban.
2019. febr. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%

Mi lenne?

Ott se születik háromszor annyi lány, hogy jusson mindenkinek. Van, akinek 4 felesége van, de van, akinek egy vagy egy sem.

Annyi lenne a legnagyobb változás, hogy a nőknek tilós dolgozni, tanulni, autót vezetni (sok helyen, nem mindenhol). Teljesen egyértelmű, hogy a férfi tartja el az egész családot. Úgy megnézném az arcukat, mikor ezzel szembesülnek, hogy 4 gold diggert kell kitartani...Mikor itt megy a sírás egy kávé miatt is...

2019. febr. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%
Semmi. Aki itt sikertelen ezek közt a semmilyen elvarasok kozott, azzal mi lenne, ha tenyleg lenne szinvonal, amit meg kene ütnie? Meg tobbet bogicselne maximum.
2019. febr. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%
Ott még több sikertelen férfi van társkeresés terén, mert ha vannak akiknek több feleségük is van, ezért értelemszerűen több olyan ember van, akinek nem jut semmi. Mit gondolsz miért viszik a magyar nőket Dubaiba? Mert ott van rájuk a legnagyobb igény.
2019. febr. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
64%
Én akkor öngyilkos merénylő lettem volna, az tuti. :D De csak egy nőegyletnél robbantottam volna. :D
2019. febr. 17. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
7: :-)
2019. febr. 17. 11:01
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát az attól függ, hogy gazdag vagy szegény családba születtem volna. Annyi a különbség, hogy ott még jobban számít a pénz és kevésbé a külső.


De én csóró és csúnya is vagyok, úgyhogy itt sincs sikerem.

2019. márc. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
legjobb tudomásom szerint ott egy háznak az árát kell megadni a lányért. amugy ja az ilyen országokban leszervezik neked a szüleid. hát esetleg egyébként a szegényebb arab országokban mint yemen meg afganisztán , pakisztán élnél magyar fizuból mint hal a vízben. ha ennyire nem megy itthon akkor alapozzál meg egy vállalkozást amit távolról is irányíthatsz. aztán lépjél le valamelyik szegényebb muszlim országba. vedd fel az iszlámot. és kérj házasságszervezést. gondolom van ott olyan. és most ha csúnya is vagy. ott talán nincsenek csúnya lányok már bocsi? biztos azt sem a nagyon jóképű pasashoz adják ugye? amugy meg a csúnyusabb bnőim kb mind férjnél vannak én meg szőke hajú, állítólag elég szép nőként meg csak szerencsétlenkedek a rakás paraszttal. na akkor ennyit erről mit hozhat a külső.
2019. júl. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!