Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek mi az oka annak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi az oka annak, hogy néhány férfi halmozottan hátrányos helyzetű a társkeresésben?

Figyelt kérdés
Azt tapasztalom, hogy amelyik férfi évek óta egyedül él vagy az látszik rajta, hogy talán még sohasem volt nővel nagyon komoly lelki problémákkal küzd. Ami mellé még társul, hogy siratja a sikertelenségét és esetleg még kövérebb testalkatú is.
2019. febr. 8. 19:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
36%

Az a furcsa, hogy egy része stimmel rám, de mégis sokan azt gondolják, hogy van/lesz valakim majd. Nincs ezeknek szemük? :D


De az egyedülléttel nincs baj, néha zaklat fel a kielégületlenség, de amúgy nyugodt így most, kicsit talán unalmas.

2019. febr. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%
Egy része rám is stimmel, bár nálam leginkább a komoly lelki problémák jelentik a gondot, de egyébként számtalan oka lehet, hogy egyesek miért sikertelenek teljesen a társkeresésben.
2019. febr. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
30%
Nálam a szegénység, a szörnyű személyiségem és a szürreális külsőm a problémák. Jeeeee, a nyerő trió! :D
2019. febr. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
20%
A 3-as válasza a tuti befutó a kérdésre.
2019. febr. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
73%
Leginkább az szerintem, hogy esetlenek, balfékek és egyszerűen félnek a nőktől. :)
2019. febr. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
70%
Mitől halmozottan hátrányos? tartósan beteg, fogyatékkal élő, az utcán húzza meg magát, hiányzik valamelyik végtagja? Mert kb ezek valóban hátrányos helyzetek így hirtelen, de még ezen embertársaink is találnak társat, úgyhogy abbahagyhatnátok már, vagy persze milyen szórakoztató.
2019. febr. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
43%
Rossz nevelés, önbizalom hiány magabiztosság hiány, boldogtalan végső soron céltalan élet, adott esetben önállótlanság, kishitűség.
2019. febr. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
64%
Itt vagyok elo peldakent! Az okok egyszeruek ,csak olvass gyakorit es minden harmadik kerdssnel kb leirjak!
2019. febr. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
45%

Az a fájdalmas hiszti amit itt leművelnek egyesek már attól önmagában fejfájást lehet kapni.

Mondom ezt úgy h 30 F vagyok és eddig 8 nőt utasítottam vissza mivel nem ütötték meg az általam elvárt szintet.

2019. febr. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
44%

én rám azt mondják jól nézek ki,

de mégsem tudok csajozni, ez olyan dolog amit nem tanítanak, aztán egy idő után megutáltam a nőket,

mostmár ott tartok hogy en block minden embert utálok

mert mindenkinek van valakije, én meg nem vétettem semmit és mégis ez jutott

2019. febr. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!