Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Abban mi rossz van néhány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abban mi rossz van néhány szülőnek, ha a 18-21 éves lánynak barátja van?

Figyelt kérdés
2019. febr. 7. 16:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
39%
Nem akarnak még unokát.
2019. febr. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Hát a mai korban, meg mintha azt a szülők döntenék el...


Szerintem vannak olyanok, akik szerint nincs fogamzásgátlás...

2019. febr. 7. 16:56
 3/18 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem sokan azt se tudják mi az :D... az a baj hogy felelőtlenek az emberek és kurnak orrba szájba. De amúgy nem tudom, nem is érdekel. Engem nem veszélyeztet ez a dolog, hogy gyerekem legyen.
2019. febr. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
90%

Valószínű mert felelőtlennek gondolják.

Ezen egy értelmesebb beszélgetés segíthet, ahol megnyugtatásra kerülnek a szülők.

2019. febr. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyan 20 éves lányok akik fogamzásgátló nélkül ülik meg a nyerget, szóval nem biztos hogy egyből a nőgyógyászhoz szaladnak receptért.... Így lett 43 évesen nagyapa unokabátyám. Még pici a baba, meg az anyuka is 21 éves, de tapasztalata már van. Sajnos titokban lett terhes és nem is tudtak róla otthon hogy nagylányoskodik. Házhoz járt párszor a fiúhoz és megtörtént a baj, aztán kényszerült a fiatal pár rögtön beleugrani a házasságba, mert jött a baba. És hozzáteszem egy mai 20 éves már mindenről mindent tud.
2019. febr. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

De most még szép, hogy egy 20 éves "mindent" tud...


Ti melyik korban éltek?? De ha egy 20 éves mégis terhes lesz, aznmár az ő gondja.


Elvégre felnőtt, nem?

2019. febr. 7. 17:31
 7/18 anonim ***** válasza:
95%

Nem egészen az ő gondja. Nem volt munkája és pénze se. Gondolom te se vagy milliomos és a szüleid sem akarják hogy idő előtt lebabázz nekik. Unokabátyámék ezzel az akcióval most már plusz 2 főt tartanak el. A babát meg az apát. Jelen esetben ők 21 évesek és semmijük sincs.


Nagyon oda kell figyelni, mert gyerekcsináláshoz nem kell ész meg diploma.

2019. febr. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
93%
Az a felnőtt aki önálló, független.
2019. febr. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Most ezzel azt akarod mondani, hogy ne legyen a "gyereknek" barátja/barátnője még tanul? Abban a világban, ahhol már a 13 éveseknek pasijuknak, na ott lehet aggódni, nem a 20 felettieknél. Nekem fura, de így van...


Ott meg lettő 21 évesnek lehetett annyi esze, hogy ŐK megtartják-e a gyereket, nyilván megakarták, a nagyszülők meg elvetetni. De nem kötelező eltartaniuk sem őket...

2019. febr. 7. 17:42
 10/18 anonim ***** válasza:
78%
Ezzel azt akarom mondani, hogy te még nagyon felelőtlen kislány vagy! Olyan vagy mint a reklámban az Ábel, de miért....
2019. febr. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!