Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Abban mi rossz van néhány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abban mi rossz van néhány szülőnek, ha a 18-21 éves lánynak barátja van?

Figyelt kérdés
2019. febr. 7. 16:50
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Biztos ismersz, hogy felelőtlen kislány vagxok, mert egy haverod fia felcsinált egy csajt, gratulálok...
2019. febr. 7. 19:29
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy felnőtt a pici lányuk, aki nemrég még pici baba volt, és nehéz ezt elfogadni, hogy így repül az idő. Majd ha gyereked lesz, lehet, hogy hasonlóképp fogsz érezni, vagy jobban meg fogod érteni.


A másik része tényleg az, hogy sokan felelőtlenül fekszenek össze fiatalon, és ezt sokszor a szülőknek kell rendezni.

2019. febr. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
65%
Kérdező, 21 és 21 éves között is van óriási különbség. Például van aki ilyenkor még iskolába jár, nem dolgozik, a szüleivel él, lehet, hogy nagykorú, de még abban az értelemben, hogy semmi egzisztenciája gyerek. Itt vagyok például én 21 évesen, dolgozom 2 éve, férjhez megyek, költözésben vagyunk tehát már nem sokáig függünk az otthiniaktól.
2019. febr. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
52%
*otthoniaktól
2019. febr. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Hát én be vagyok korlátozva, mint egy hülye 11 éve sgyerek, a főiskolát is ők választitták, neked meg nem volt más választásod... Fél órára nem mehetek el sehova sem... Meg is vernek... Hogy csak a legjobbakat említsem... Vásárolni nem mehetej el, nemhogy randira vagy ilyenek....


Plusz ugye falusiak vagyunk, abból is a legrosszabbak, hát még szégyent hozok rájuk....


Ja orvoshoz sem engednek ám el, lár éve majdnem megöltek, mert apuci tudta, hogy csak lógnu akarok az iskolából...


Most már egyre inkább azon vagyok, hogy ebből semmi megoldás nincs, mint hogy megölöm magam.. Az iskolát sem tudom elvégezni, iskolát váltani, vagy szakot váltani nem engedtek. Örökre nem tudom tűrni a megaláztatásokat...


Ebből, tőlük, meg a faluból semmi más kiút, minthogyegölöd magadat...

2019. febr. 11. 14:05
 16/18 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Tudod, 18 évesen eltűnhetsz ám otthonról és próbálsz menni valakihez, aki segít, egy barát, valaki. Valakinek a szülei csak segítenének.
2019. febr. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
70%

Amúgy.. "falusiak vagyunk; ők mondták meg, hogy milyen fősulira menjek"... már ne haragudj, de kétlem, hogy követnének, és a fősuli nem úgy megy ám, hogy egész nap ott ülsz.


Jártam fősulira és tudom, hogy milyen. Max 4-5 órát ha ott vagy, vagy még annyit se. Nekem napi szinten kb ha volt 2 órám, ami 2x másfél óra volt.

Szóval simán eltudnál menni boltba.


Előző hozzászóló vagyok, és még mindig azt tudom mondani, menj el, költözz valakihez, aki kitudna segíteni. Anyádéknak tuti szét verném a fejét egy lapáttal, hogy felnőtt embert bántalmaznak.


Vagy fordulj a rendőrséghez..

2019. febr. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Igen, bejárós voltam, a félév első hetén felírták, hogy mivel indulok, mivel megyek haza... Ezt, ha 40 fokos lázam is volt, tartani kellett. Ha elmaradt az óra, vagy nem volt "bejárós" az is maga volt a pokol, úgy tettek... Azt sem értettéleg, hogy vizsgaidőszakban miért nem kell iskolába menni, vagy pénteken miért nincs órám, ezért is "iskolakerülő" voltam. Napi szinten lehordoztak a buszra, hogy felszállok-e és bent kellett plusz 6 órát lennem a városban, mert úgy etttek, ha nem mentem be matek félkészítőre, ami nem is volt kötelező... Nem, buli, vagy ha itthon vagyok, boltba sem mehettem.


Ugyanolxan szigor volt, mintha általánosban voltam... Csak annyi, hogy ott kitűnő voltam. Ezért jött nekik jól, hogy rám tudták erőltetni a közelebbi iskolát, így nem csúsztam ki az irányítás alól...


Szimplán ennyi. Semmi pénzem sincs, diákmunka sincs, hogy költözzek el?

2019. febr. 11. 16:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!