Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek mi az oka annak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi az oka annak, hogy néhány férfi halmozottan hátrányos helyzetű a társkeresésben?

Figyelt kérdés
Azt tapasztalom, hogy amelyik férfi évek óta egyedül él vagy az látszik rajta, hogy talán még sohasem volt nővel nagyon komoly lelki problémákkal küzd. Ami mellé még társul, hogy siratja a sikertelenségét és esetleg még kövérebb testalkatú is.
2019. febr. 8. 19:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%

#9


Na ja, menő vagy


Mert egyszerűen nincs vér a pucátokban! Ilyen emberek kellenének ide. Ilyen emberek, mint én, úgyhogy ujjal mutogassatok rám, és mondjátok: itt a rosszfiú! Szóval, ti vagytok a jók. Jók? Nem vagytok ti jók. Csak jól el tudtok bújni, meg hazudni. De engem ez nem érdekel. Én mindig igazat mondtam. Akkor is, ha hazudtam. Hát kívánjatok jó éjszakát a rosszfiúnak! Jó éjt! Utoljára láttok ilyen rosszfiút, mint én, biz’ Isten! Semmi baj. Csináljatok zöld utat a rosszfiúnak! Itt megy a rosszfiú, félre az útból!

2019. febr. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nekem sosem volt barátnőm, és már egyre szomorúbb vagyok miatta.

Pedig mások szerint jól nézek ki. És mindenki azt hiszi hogy van barátnőm, de ha megtudnák hogy soha nem volt akkor ledöbbennének.

21F

2019. febr. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
61%
A hipergámia és aktív szereppel járó nehézségek, a genetika, neveltetés és társadalom szerepe.
2019. febr. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!