Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit gondolsz erről a párbeszéd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolsz erről a párbeszédről férj és feleség között?

Figyelt kérdés

Megreggeliznek, a gyerekek egyből felpattannak, elmennek játszani, de éppen, hogy csak befejezték az étkezést.

Nő:-Gyere azonnal, mosd el a reggelihez használt eszközöket és dobd ki a maradékot!

Férfi: -Mindjárt, csak ülök még egy kicsit, relaxálok.

Nő: -Éppen eleget relaxáltál alvás közben, sokáig aludtál.

Férfi: -Szeretném élvezni kicsit még a napsütést békésen, majd utána.

Nő: -ÉN VÁSÁROLTAM BE, ÉN KÉSZÍTETTEM EL A REGGELIT! HAD NE KELLJEN MÁR ELMOSNOM. MOST AZONNAL KELLJ FEL!


2019. jún. 11. 17:58
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
76%

Mindkettőjük oldalát meg lehet érteni.

1. A nő várhatott volna simán, és nem kellett volna a kiabálos hangnem. (Nekem így jött le)

2. Viszont a férfi besegíthetne a nőnek. (Ez attól függ hogy a férfi tényleg megszokta e csinálni amit kérnek tőle, vagy ott haggya később is.)


Pl az én párom ha kérem azt mondja segít aztán napokon át ott marad a ruha a mosásban.... Meg sose lehet rá számítani. Viszont én normálisan kérem meg, ha nem segít se szolok semmit. Úgyis elhagyom ha így folytatja. Ezért már nem érdekel.

2019. jún. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
39%

Sztem nem véletlenül szállt ki a közös vállalkozásból a nő és tanul most egyetemen. Ott is a másodhegedűs szerep jutott neki. De ez lehet az én projektálásom is.

Igen, a férfi is kiszolgáló személyzet, csak az a baj (ezért írtam a közös egyensúly felborulását), h ezt a nő nem veszi észre vagy nem akarja észrevenni, mert annyira tele a hócipője.

2019. jún. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
50%
Én csak azt nem értem, hogy miért kell rögtön elmosogatni? Miért nem ül le a férje mellé és élvezik együtt pár percig a reggeli napfényt?
2019. jún. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
54%
Ez mondjuk nekem is bevillant egy pillanatra #33. Csak arra tudok gondolni, h amikor végeztek a reggelivel, egyből nekiáll ebédet főzni (mert, mondjuk később reggeliztek, ill. nálam is volt ilyen nem egyszer, h meleg reggeli és utána gyors elpakolás és nekiállni az ebéd készítésének). De ha az utóbbi, akkor meg elhiszem, h frusztrált, nálam ez akkor volt, amikor kicsik voltak a gyerekek, és hát elég ámokfutás volt egy nap.., na és persze nem volt "szabadnap", tréfásan emlegettem, h nekem a vasárnap a fő munkanap...
2019. jún. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
48%
Mégis mivel van tele a hócipője, a kényelmes életével? Hagyjuk már. Egyszerű hiszti az egész.
2019. jún. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
52%
Nem olvastam mindent el, a nő dolgozik? Ki fizeti az egyemet? Olyankor ki vigyáz a gyerekekre? A férfi a párbeszédben ezt mondta : "mindjárt, csak ülök még egy kicsit, relaxálok" tehát nem ellent mondott, csak nem ugrott egyből, amikor a nő követelte. A nőt jól gerincre kéne vágni... Tipikus kontroll mániás, ha nem úgy, és nem abban a pillanatban elégül ki az óhaja, amikor óhajtja, jön a házi sárkány - világvége kombó. Szegény férj. Szegény gyerekek...
2019. jún. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
67%

Kettőn áll a vásár, rossz közöttük a kommunikáció.

"Szeretném élvezni kicsit még a napsütést békésen, majd utána."

-Na ennél a pontnál nyugodt hangnemben elég lett volna annyit mondani, hogy rendben van, pihenj le egy kicsit, de majd kérlek segíts azzal, hogy most te pakolsz el. (azért egy reggeli után nem hiszem, hogy akkora rumli van, mint egy karácsonyi vacsora után...)

Halkan jegyzem meg, a gyerekeket sem ártana esetleg a segítségre nevelni, hanem felpattanás helyett rájuk szólni, hogy mindenki megfogja a saját tányérját és elviszi a mosogatóhoz. Gondolom, hogy ha fel bírnak pattanni játszani, akkor erre is képesek már.

2019. jún. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
25%

Az, hogy nem kellett vona idáig jutni.

Ha a nő unja hogy ő a házi cseléd, akkor legközelebb feküdjön ki ő, és élvezze a napsütést.

Ha megkérdezi a férj, hogy hol a kaja, válaszolja ő is ugyanazt.


Azért van ilyen életed, mert hagytad, hogy így alakuljanak a dolgok.

2019. jún. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!