Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit gondolsz erről a párbeszéd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolsz erről a párbeszédről férj és feleség között?

Figyelt kérdés

Megreggeliznek, a gyerekek egyből felpattannak, elmennek játszani, de éppen, hogy csak befejezték az étkezést.

Nő:-Gyere azonnal, mosd el a reggelihez használt eszközöket és dobd ki a maradékot!

Férfi: -Mindjárt, csak ülök még egy kicsit, relaxálok.

Nő: -Éppen eleget relaxáltál alvás közben, sokáig aludtál.

Férfi: -Szeretném élvezni kicsit még a napsütést békésen, majd utána.

Nő: -ÉN VÁSÁROLTAM BE, ÉN KÉSZÍTETTEM EL A REGGELIT! HAD NE KELLJEN MÁR ELMOSNOM. MOST AZONNAL KELLJ FEL!


2019. jún. 11. 17:58
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
28%
Aztakuuuu.......
2019. jún. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
49%
Azonnal osszekell csomagolni, és elválni.
2019. jún. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
37%
És az ilyen nő gyereket vállal... szerencsétlen pali...
2019. jún. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
41%
Mekkora papucs lehet a férj, ha sikerült eljutnia erre a szintre az asszonnyal való kommunikációban.
2019. jún. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
86%
Azt, hogy a nőnek már rohadtul elege van.
2019. jún. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem a nő már kezzd nagyon besokalni attól, hogy mindent ő csinál a hapsi meg semmit...
2019. jún. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
28%

Azt, hogy a nő egy idióta hárpia akinek nulla kommunikációs képessége van és totál alkalmatlan kapcsolatra.

Egy normális ember hogyha azt szeretné, hogy a párja segítsen neki valamiben akkor megkéri, nem pedig utólag patáliázik, hogy mindent egyedül csinál. Ahogy az se normális aki nem tud várni 3 percet arra, hogy el legyen mosogatva. Egy kibszott "légyszives" nem hangzott el a beszélgetésben. Ne mondja már, senki, hogy normális az ilyen zsarnok pcsa.

Nőként is azt mondom, hogy az ilyen idegbeteg hülye libákat azonnal el kell hagyni.

2019. jún. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
74%
8. Honnan tudod, hogy ez előtt nem kérte meg 800x a hapsit, hogy segítsen neki? Nem valószínű, hogy ez az első eset...
2019. jún. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
66%
Ebben a kapcsolatban tuti, hogy a férfi hordja a nadrágot... Csak a nő mondja meg reggel, hogy melyiket kell felvenni. :D
2019. jún. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
31%

El tudom képzelni milyen szépen kérte. Ne haragudj de ismerem az ilyen nőket mint a tenyeremet, kismillió ilyen van. Sajnos van ilyen a baráti társaságban is. Nem szól semmit, csak utólag, hogy hát neki senki se segít. Ha meg segítséget kér azt egyből ilyen "nem hiszem el, hogy ekkora bunkó vagy soha semmit nem csinálsz" stílusban teszi.

Így nem beszélünk a párunkkal. Teljesen mindegy, hogy mi az előzmény. Aki nem tud annyit mondani, hogy légyszives azt emberszámba se tudom venni, és a franc nem fog neki segíteni.

Ez az "eleget relaxáltál, sokáig aludtál" mondat meg kifejezetten vérlázító. Az ilyen embernek nem való kapcsolat.

2019. jún. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!