Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit gondolsz erről a párbeszéd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolsz erről a párbeszédről férj és feleség között?

Figyelt kérdés

Megreggeliznek, a gyerekek egyből felpattannak, elmennek játszani, de éppen, hogy csak befejezték az étkezést.

Nő:-Gyere azonnal, mosd el a reggelihez használt eszközöket és dobd ki a maradékot!

Férfi: -Mindjárt, csak ülök még egy kicsit, relaxálok.

Nő: -Éppen eleget relaxáltál alvás közben, sokáig aludtál.

Férfi: -Szeretném élvezni kicsit még a napsütést békésen, majd utána.

Nő: -ÉN VÁSÁROLTAM BE, ÉN KÉSZÍTETTEM EL A REGGELIT! HAD NE KELLJEN MÁR ELMOSNOM. MOST AZONNAL KELLJ FEL!


2019. jún. 11. 17:58
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
49%

Ja bocsi, nem tudtam, hogy ismered a nőt akiről szó van, ja mégsem...

Csak egy idegroncs vagy aki a saját nyomorát magyarázza bele más életébe!

2019. jún. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
54%
Hogy a férj egy lusta disznó, és a feleségének már rohadt elege van belőle.
2019. jún. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj hogy nem ismerjük a háttérsztorit.

1. verzió: A pasi amúgy rendes, elszokott pakolni maga után , az asszony egy sárkány.

2. verzió: Nem az asszony sárkány, hanem a pasi a bunkó mert sosem pakol el maga után és a nőnek már elege van.

De ez ebből nem derül ki.

2019. jún. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
46%

Ferj-papucs, anyuci pici fia aki "anyukat valtott"

No-harpia, semmi szeretet nincs benne

A parbeszedrol meg azt gondolom, hogy azonal el kellene valni, mert nem csak egymas eletet mergezik meg, hanem a gyerekeket is, mert ezt a peldat latjak, hogy ilyen a "normalis" csalad.

2019. jún. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
100%
Nos, kedves kérdező, a háttér sztorit kérjük. Mert, így vagy az asszony hárpia, vagy a férj egy lusta disznó, vagy harmadik verzió is van, az asszony hárpia a férj meg lusta disznó. Vagy... lehet van 4. is, de háttér nélkül ennél több variáció nincs.
2019. jún. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
62%
A férfi egy gyökér! Az ilyen ,,majd utána" dumából lesznek a nagy büdös semmik
2019. jún. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
32%
A pontozásokból egyébként egyértelműen látszik, hogy melyik nem (annak is melyik szegmense) képviselteti itt magát. :D
2019. jún. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
78%
Megint egy nemek közti háborús provokáló kérdés. Beír a kérdező egy képzelt szitut, na gyerünk ítélkezzünk.
2019. jún. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
100%
69% Pontosan erre ment ki a játék.
2019. jún. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
8%
A nő nem tudja a kötelességét.
2019. jún. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!