Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit gondolsz erről a párbeszéd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolsz erről a párbeszédről férj és feleség között?

Figyelt kérdés

Megreggeliznek, a gyerekek egyből felpattannak, elmennek játszani, de éppen, hogy csak befejezték az étkezést.

Nő:-Gyere azonnal, mosd el a reggelihez használt eszközöket és dobd ki a maradékot!

Férfi: -Mindjárt, csak ülök még egy kicsit, relaxálok.

Nő: -Éppen eleget relaxáltál alvás közben, sokáig aludtál.

Férfi: -Szeretném élvezni kicsit még a napsütést békésen, majd utána.

Nő: -ÉN VÁSÁROLTAM BE, ÉN KÉSZÍTETTEM EL A REGGELIT! HAD NE KELLJEN MÁR ELMOSNOM. MOST AZONNAL KELLJ FEL!


2019. jún. 11. 17:58
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:
Én is csak annyit tudok a háttérsztoriról, hogy a férfinek és a nőnek saját vállalkozása van, de a nő otthagyta és csak a férj vezeti, a nő otthon van és egyetemre jár(levelező). És mivel hétfőtől szombatig dolgozik napi 10 órát, ezért tényleg nem sokat segít be otthon. De kocsit, bútort pl. megjavítja, ha kell.
2019. jún. 11. 19:02
 22/38 A kérdező kommentje:
Mármint a férj dolgozik annyit.
2019. jún. 11. 19:03
 23/38 anonim ***** válasza:
81%
Köszi, h leírtad kérdező. Gondoltam, h bonyolultabb, mint aminek látszik. A nő nem sárkány és férfi meg nem lusta disznó. Az van, h felborult az egyensúly a pár tagjai között, a nő levelezőre jár (bizonyítani akar), de otthon van, a férfi meg akarva akaratlan basáskodik (ő viszi a pénzt és látszólag ő van kiszolgálva). Ebből válás lesz.
2019. jún. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
29%

Azt, hogy az idióta pitsa nem tudja a mindjárt szó jelentését. Nem azt mondta a hapsi, hogy mossa el ő, hanem, hogy perceken belül nekiáll.

32/f

2019. jún. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
88%
Nem idióta, hanem frusztrált. Nincs tisztelet kettőjük között, mert valószínűleg egyik sem adja meg a másiknak (oda-vissza). Hogy ki kezdte, nem tudni, vagy miből indult ki. De mivel a nő borult így ki, gyanítható, h ő érzi úgy, h nincs tisztelve az otthoni munkája.
2019. jún. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
34%
A férfi végig tisztelettel beszél a nővel a szituációban. Hülyeség az, hogy felborult volna az egyensúly. Egyszerűen csak a nő nem tud kommunikálni és próbálja lenyomni a férjét a saját sikertelensége miatt.
2019. jún. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
23%

Akkor csak szomjúhozza a vérzést Ágnyeszka :D

32/f

2019. jún. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
74%
A férfi miért lenne tiszteletlen, nem ő érzi úgy, h csak egy kiszolgáló személyzet. De, abban, h a házastársa így érez neki is szerepe van, ezért írtam a tisztelet hiányt oda-vissza. Ez a kommunikáció "had ne kelljen már elmosnom", ez a mártír szerep, szóval a nőnek van vmi baja, de utána parancsol az meg az agresszor. Hát, mindenesetre fura. Mintha az anyukája lenne. Ez a szerencsétlen férfi már nem férfi a szemében. Nagyon szomorú, h idáig el tud jutni egy házasság.
2019. jún. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
34%

És szerinted a férfi nem érezheti magát kiszolgáló személyzetnek ha volt egy tök jó közös vállalkozás amiből szépen megéltek volna ketten de az asszonykájának büdös volt a munka és inkább csinál valami alibi végzettséget, mellette még a háztartást se tudja hiszti nélkül ellátni?

Könyörgöm levelezőn van. A pasi meg tizen órákat dolgozik. Ebben a szituban pont a férfi a kiszolgáló személyzet.

2019. jún. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
36%

Sok volt neki a jóból.

32/f

2019. jún. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!