Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Milyen tanácsot lehet ilyenkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen tanácsot lehet ilyenkor adni?

Figyelt kérdés

Egy rokonom avatott a bizalmába és azóta sem tudok jó tanáccsal szolgálni. Adott egy férfi, akinek felesége van és gyerekei. Nem rossz a házasság. Soha nem volt az a nagy szerelem, de jól megvannak. A gyerekeik boldogok. A férfi pár évvel ezelőtt találkozott egy nővel. Hamar szerelmes lett. "Papíron" barátok. Soha nem mondták ki, de a férfi tudja, hogy a nő ugyanígy érez. Ő szintén házas. Néha találkoznak, van 1-1 lopott óra, amit együtt töltenek. Egyszer láttam őket együtt. A nő nem egy szépség, de vibrál a levegő köztük. Soha nem volt testi kapcsolat közöttük, nem is merült fel.

A házasság felbontása szóba sem jöhet.

Én azt tanácsoltam, hogy szakítsa meg a nővel a kapcsolatot, de a férfi azt mondta, hogy abba belehalna, szó sem lehet róla. Törődik a családjával, rengeteget foglalkozik a gyerekeivel, vannak családi programok és ezeket nem csak kötelességből csinálja. Egy nagyon jó apáról van szó.

Mi a jobb? Ha csapot-papot ott hagy, vagy ha folytatja ezt az életet, ami nem tökéletes ugyan, de a családja nem esik szét és megmarad ez a barátság is?



2019. jún. 7. 22:11
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
85%

Dehogynem drámai... "Én azt tanácsoltam, hogy szakítsa meg a nővel a kapcsolatot, de a férfi azt mondta hogy abba belehalna, szó sem lehet róla." - Szerinted ez mi?

Felnőtt ember el tudja tán dönteni mi a fontosabb az életében...

2019. jún. 8. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
81%
Szóval ha törödöm a családommal, férjemmel, akkor meg lehet csalni?
2019. jún. 8. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
27%
Már említettem, h nem voltam ilyen helyzetben. Lehettem volna, de nem lettem, nem véletlenül. De, nem vagyunk egyformák. Itt már túl lépett egy határt (kedves szerelmével együtt, aki szintén házas). Ilyenkor ill. aki erre képes, nem tudsz mit mondani... Válasszon, ennyi. De ezt így hosszútávon tovább csinálni tényleg önzőség.
2019. jún. 8. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
16%
Minek megkavarni a dolgokat. Van egy jó családi élete, van egy baráti kapcsolata, történetesen egy ellenkező neművel, de mivel mindketten érett, felnőtt emberek kontroll alatt tudják tartani a testi vágyaikat évek óta.
2019. jún. 8. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
43%
Baráti... na meg évek óta? Ezt ki mondta kedves utolsó? Lesz itt még más is, ha nem tud választani. Ez nem normális, a lelke (és a teste) másért epedezik. Zárja le, vagy váljon el, vagy játsszák le a "a barátkozást", mit is takar ez.. Csak mérgezi mindenki életét. Választania kell! Punk-tum.
2019. jún. 8. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
60%
Kontroll alatt tudja tartani a testi vágyait... Az ember nem a testével egyenlő, nem attól ember. Csak szólok. A lelke teszi azzá, ami itt már máshol jár...
2019. jún. 8. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
75%

kérdező, szerintem te vagy a tilosban járó férfi.


csak annyira véded a saját személyes reputációdat, hogy a házasságtörő férj szerepét még itt, egy anonim fórumon sem mered felvállalni.



gyáva vagy, ha maradsz, meg öncsaló, meg szar apa és férj is, aki ráadásul durván képmutató.


a környezeted úgy ismer, mint jó embert, közben tilosban jársz, alakoskodsz, polírozod a saját egódat, és valaki olyannak adod ki magad. aki valójában nem vagy.



ez is megcsalás, amit most folytatsz, nemcsak a szextől válik valami megcsalássá, hanem van olyan, hogy érzelmi megcsalás, ami semmivel sem kevésbé durva, mint a félrekúrás.


mivel itt érzelmek is vannak, ezért ez súlyosabb eset.


kétszínű életet, kettős életet élni, mindenkor egy aljas, gyáva és kényelmes döntés!

2019. jún. 8. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
53%

En is ebben a helyzetben vagyok..en vagyok a "masik no".

Ugyanez a helyzet, de en mar felfogtam, hogy mit teszunk es veget akarok vetni az egesznek. O meg nem hagyja. Keptelen megerteni azokat a dolgokat amiket a 17es valaszolo igen szepen felvazolt. Semmi sem torrent koztunk sem, egy csokot leszamitva, de en halok bele ebbe a kettos jatszmajaba es o keptelen megerteni. Azt is, hogy ez nem helyes es azt is, hogy muszaj dontenie es fokent elengednie engem.

2019. jún. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
17-es igazat szólt, abszolút jól megfogalmazta, egyetértek!
2019. jún. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!