Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasok, milyen tanácsot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasok, milyen tanácsot adnátok az esküvőre készülő önmagatoknak?

Figyelt kérdés
Olyasmire gondolok, amit jó lett volna, ha valaki előre elmond a házasságról, vagy amit a mai eszeddel máshogy csinálnál, stb.
2018. aug. 30. 16:34
1 2
 1/12 peca1000 ***** válasza:
32%

Azt, hogy írd fel lagzi után, hogy kitől mit kaptál nászajándékba, ha viszonzásra kerül sor.


Házassági szerződés kötése.


Legyen annyi lóvém, jövedelmem, saját lakásom előtte, hogy ne legyek rákényszerülve arra, hogy muszályból nősüljek. Lásd 2. házasságom :)


A többi lényeges kockázati tényezőről már előre tudtam, és szerencsém is volt egy válás során. :)

2018. aug. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezeket a rokonaidat NE hívd el - és itt a kezembe nyomnék egy listát. :D


Pech...

2018. aug. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Nincs ilyen. Sokáig éltünk együtt a házasság előtt, így azon kívül, hogy jogilag bizonyos dolgok könnyebbek lettek, az égvilágon semmi nem változott a kapcsolatunkban és szerintem ez pont így van rendjén.
2018. aug. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%

Többet költenék a zenészre. Ugyan jó bulit csinált a lagzin, de lehetett volna jobb is, ha jobban odafigyel arra, amit mondunk neki. Gondolom egy drágább zenész jobban bevált volna.

Ezen kívül az ég egy adta világon semmit. Az esküvő tökéletes volt (zenészt leszámítva :D ), a nászút még annál is gyönyörűbb, a házasság meg pont olyan, amilyennek elképzeltem. Azért szerintem ha a pár már együtt élt egy-két évig előtte, nagy meglepetések nem érhetik.

2018. aug. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%

Ne liliom csokor legyen. :) Nem volt jó ötlet, egy idő után túl sok az illata.

Legyen több az alkoholmentes pezsgő és a vega kaja.

2018. aug. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%

Nézz a lábad elé. :)


Elestem, amikor jöttünk ki a polgáriról, ráestem a tanúmra és eltörtem a telefonja kijelzőjét. Tíz percig hülyére röhögtük magunkat ezen, annyira nevetséges volt. Én álltam utána a kijelző cserét persze.

2018. aug. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne azt a kétszínű libát kérd fel tanúnak. 😂 Más rossz nem volt ott és az azóta eltelt 10 évben sem, de a “kedves” barátnőm fejét sajnos nem tudom levakarni a képeinkről. 😕
2018. aug. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj oda melyik ujjra húzod a gyűrűt:)

A férjem függőlegesen tartotta a kezét, ezért nem láttam rendesen, és véletlen a középső ujjára próbáltam feltuszkolni a gyűrűt, aztán mondta, hogy nem arra kéne:) Mi is, meg az anyakönyvvezető is jót röhögött:)

Egyébként nincs semmi ilyen. Tudtam akkor is, hogy tökéletes választás a férjem, és ezt gondolom azóta is.(7 éve) :)

2018. aug. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerencsére semmin nem változtatnék. Minden úgy volt, ahogy terveztük. Pár jó tanács, ha érdekel. Minden időpontra kell ráhagyás, dugó, lerobbanás stb. Mindent a lehető legegyszerűbben megszervezni. Egy szolgáltatónál minél több mindent megrendelni. Pontos tervet készíteni előre, jól átgondolva, ki, mikor, hol, mit csinál, milyen eszközzel. Rokonokra, családtagokra semmit nem bízni, még ha ez többe is kerül. Oldja meg a szolgáltató, mi már csak vendégként mentünk és a családunk is. Profi vendéglátós helyet szerezni. Ők tudják a dolgukat. Nálunk volt teremfőnök, aki irányította a pincéreket és hozzánk jött ő egyedül kérdezni, mikor jöhet a következő fogás vagy a torta. Telefonokat lehalkítani a ceremónia előtt. Kell valaki, aki tereli a népet. Pár szóval mondani kell, hogy mi után mi jön, mert maguktól nem tudják. A legjobb előre mindenkit értesíteni mindenről. Előző pár napban pedig a szolgáltatókkal újra beszélni, fixálni. A szokásos, hogy a gyűrű ne guruljon el, ne essen el a menyasszony stb. Erre oda kell figyelni nagyon.
2018. aug. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

A házasság maga egészen ugyanolyan, mint előtte volt az együtt élés időszaka. A baba sokkal többet változtatott az életvitelünkön, mint egy papír és két gyűrű.


Amit viszont elmondanék magamnak: ezerszer inkább a sértődés az egyébként is rühellt rokonoktól, mint a sok barom a lakodalmon, aki két kör pezsgő után fejre áll és ömlik belőle a sok bunkóság. Az egyik rokon annyira minősíthetetlenül viselkedett, hogy meg kellett kérni a feleségét, hogy távolítsa el, mielőtt valaki megveri (ez a valaki jó eséllyel én lettem volna, a verekedő ara pedig nem túl autentikus).

2018. szept. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!