Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Se veled, se nélküled házasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Se veled, se nélküled házasság - tanácsot várok azoktól, akik már éltek ilyen kapcsolatban. Mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Férjemmel 6 éve vagyunk együtt, van egy közös gyermekünk is. Tűz és víz vagyunk, de éppen ez vonzott benne. Így 6 év után viszont már semmi sem működik, csak a szex. Nagyon vonzódunk egymáshoz, működik a kémia, de az együttélés nem megy, állandóak a konfliktusok. Mégis nagyon hiányzik, ha nincs velem, és nem bírok szakítani, hiába a sok szenvedés. A mai napig nem sikerült közös otthont teremtenünk, és anyagilag is teljesen külön vagyunk. Kezd felőrölni ez a helyzet, nem látok kiutat és úgy érzem, nem tudom őt elengedni, de így viszont soha nem leszek boldog. Volt már valaki ilyen helyzetben? Nálatok mi lett a vége?
2017. ápr. 19. 22:33
1 2
 1/16 MolotovPunk ***** válasza:
100%

6 év után már ez van?Akkor ott vannak bajok...

Nem akarlak elkeseríteni,de lehet ebből előbb,utóbb az lesz,hogy valaki szakítani (válni) fog.Kérdés ki.Ő vagy te.

2017. ápr. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%

Bár mi nem házasodtunk össze az exemmel, de ahogy az esetek 90%-ban, itt is a "nélküled" lett a megoldás. Fájt egy jó darabig, szenvedtem egy jó darabig, de hosszútávon az egyetlen értelmes döntés volt, azóta is életem egyik legjobbjának tartom.


Párterápiára gondoltatok esetleg? Sokaknak segített. Ha viszont nem működik, akkor nem marad más, minthogy az eszére hallgasson az ember és uralkodjon az érzelmein.

2017. ápr. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Gondoltam párterápiára, de nem valószínű, hogy eljönne velem, pénzkidobásnak tartja...

Igazából azt nem értem, hogy lehet az, hogy ennyire ragaszkodom valakihez, akivel nem is vagyok boldog? Lehet, hogy nekem kellene pszichológushoz mennem.. :)

2017. ápr. 19. 22:49
 4/16 anonim ***** válasza:
37%

Ilyen kapcsolatban vagyok,de most megjavult koztunk a helyzet. Alig veszekszunk. En altalaban amiatt veszekedtem,h mer nrm akar gyakrabban szexelni. Megvoltak a modszereim a helyzet megforditasara. ( Nem vok parterapeuta. )

N

2017. ápr. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
90%

"Igazából azt nem értem, hogy lehet az, hogy ennyire ragaszkodom valakihez, akivel nem is vagyok boldog? Lehet, hogy nekem kellene pszichológushoz mennem.. :)"


Viccen kívül és minden rosszindulat nélkül mondom, hogy szerinem jó ötlet, jót tenne. Valószínűleg sok kérdésre választ kapnál. Nézz utána az önismereti kurzusoknak, terápiáknak is, egy életre való befektetés, csak hasznod lehet belőle. Sok sikert és remélem sikerül még azelőtt döntened, mielőtt tönkremennél lelkileg.

2017. ápr. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

#5 igazad lehet...

2017. ápr. 19. 23:01
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Röviden tömören a megoldás az hogy elválsz.

Előtte még megpróbálhatjátok ezt a párterápiás dolgot.

Aztán ha mégse megy nyugodt szívvel válhattok el hogy mindent megpróbáltatok.


Nálunk ugyanígy volt egyébként, szex tökéletesen működött köztünk. De azon kívül semmi sem!

Végül megcsalt, én rájöttem, és ez volt az utolsó lökés, elváltunk.

2017. ápr. 20. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Bar en nem a kovetkezo pasival hazasodtam de hasonlo volt a szitu: amikor jo volt nagyon jo volt,de altalaban mindenen osszekaptunk mert kiforgatta a szavaimat es en esdekelve probaltam magyarazni h en nem ezt akartam kihozni belole,szeretem es o erti felre.Ez ment minden nap,sirtam es magyarazkodtam.Aztan egyszer eldontottem h "jar nekem a boldogsag", h ha ez a szerelem koszonom nem kerek belole es nem ezt erdemlem.Szakitottam es 4honap mulva talalkoztam a kesobbi ferjemmel.Van egy pont amikor onzonek kell lenni,kulonben tonkremegy benne az ember.

Szoval ha ugyanez hazassagban tortenik,megprobalnam megbeszelni,megmenteni de ha a masik fel nem veszi komolyan,nem segit helyrehozni,akkor a nyugis eletet valasztanam.Nem lehet mindig bekuloszextol bekuloszexig vegetalni egy kapcsolatban.

2017. ápr. 20. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
19%

Szia. Mi 5éve vagyunk együtt, fél éve házasodtunk össze.


Nekünk az eleje volt inkább ilyen, kb 3 hetente nagy veszekedés, költözz el tőlem, szakítsunk, hagyjal békén.

Hajnali telefonhivogatasok, kiabalt az erkelyem elott csatak reszegen. Bunyoztunk(leginkabb en ot):D de ennek ellenere osszesen max 1 hetet ha tudtunk kulon lenni.

Ket eve szuletett meg az elso babank.

Azota is mentunk mar szet, de csak max 2 napra. Ilyenkor mutatom meg neki milyen lenne a megszokott elete nelkulunk.

Nem tudnam elhagyni. Soha. Szeretem, mert a ferjem, a gyerekem apja. Akarhogy es akarmennyiszer osszeveszunk.

Megszoktam vele az eletem, es nem akarnek sohasem valtoztatni.

Kivetel persze a megcsalas.

O se tud nelkulem meglenni, en sem nelkule.

2017. ápr. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
#9-es, dettó így vagyunk mi is... De lehet ezt bírni hosszú távon...? Vágyom a nyugalomra, biztonságra. De lehet, hogy az meg unalmas lenne ezek után... :)
2017. ápr. 20. 15:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!