Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Se veled, se nélküled házasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Se veled, se nélküled házasság - tanácsot várok azoktól, akik már éltek ilyen kapcsolatban. Mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Férjemmel 6 éve vagyunk együtt, van egy közös gyermekünk is. Tűz és víz vagyunk, de éppen ez vonzott benne. Így 6 év után viszont már semmi sem működik, csak a szex. Nagyon vonzódunk egymáshoz, működik a kémia, de az együttélés nem megy, állandóak a konfliktusok. Mégis nagyon hiányzik, ha nincs velem, és nem bírok szakítani, hiába a sok szenvedés. A mai napig nem sikerült közös otthont teremtenünk, és anyagilag is teljesen külön vagyunk. Kezd felőrölni ez a helyzet, nem látok kiutat és úgy érzem, nem tudom őt elengedni, de így viszont soha nem leszek boldog. Volt már valaki ilyen helyzetben? Nálatok mi lett a vége?
2017. ápr. 19. 22:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

5éves kapcsolatnak vetettem véget ma 3hónapja és 4napja. :)

Hogy miért tudom ilyen pontosan? Mert abban éltem mint a kérdező...

Fellegektől a pokolig tartó véglet jellemzi ezeket a kapcsolatokat, de hosszú távon nem lehet bírni. Szeretni kell ennyire magunkat, hogy legalább attól a rossztól megszabaduljunk, amitől meg tudunk szabadulni. Nagyon sok erő kell hozzá és kis önzés... Mégpedig az, hogy igenis jár a boldogság.

Megpróbáltuk a párterápiát, nem hozott eredményt, összeköltözés sem, így véget vetettem neki. Ő mindig rám hárít mindent, de így 3hónap után már nem érdekelt. Lehet nem vagyok olyan boldog mint nagyritkán vele voltam, de nem vagyok olyan rosszul sem, mint általában mikor vele voltam.

Béke, nyugalom, semmi csatatér az életemben. Ez fontos. :)

Lehet idővel, de jön majd más, akivel talán összeillünk... mert

A legfontosabb, amit ezek a párok nem látnak be, hogy nem illenek egymáshoz... Csak ragaszkodnak 1, maximum 2dologhoz ami működik.

Ja és a legfontodabb: nélküle is van élet!!!

29F

2017. ápr. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

9es vagyok.

Valamikor csak megtalalja az ember az osszhangot.. nekunk csak a gyerek tudott segiteni ebben. Azota felhotlen minden. Persze vannak surlodasok de az tok normalis.

Kitudtok kapcsolodni csak kettesben? Azert az sokat tudna segiteni szerintem. Mi neha lepasszoljuk a gyereket mamáeknak es elhuzunk mozizni.

De ha csak a testi vonzalom van meg koztetek az reg nem jo. Nalunk is volt ilyen idoszak, de valahogy tulestunk rajta.

2017. ápr. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
71%
Nem lehet, és ez nem szerelem, szeretet hanem ragaszkodás. Váljatok el, főleg a gyerek miatt ne ezt lássa. Szexelni attól még lehet, ahhoz nem kell együtt élni.
2017. ápr. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat!

Igen, nagyon erős a ragaszkodás, ráadásul ha arra gondolok, hogy elválunk és ő másik nővel, én másik pasival, majd' belebetegszem a gondolatba is :( Egyelőre nem tudom elképzelni, hogy hosszú távon el tudnám viselni a hiányát...

Egyébként most is fasírtban vagyunk. Tipikus és kb. 2 havonta megtörténik, hogy bolhából elefántot csinál, beduzzog valami hülyeségen és elmegy itthonról - napokra, bizonytalan időre. És persze kivétel nélkül mindig én vagyok a hibás, ahogyan mindig én vagyok az, aki esdekelve könyörög, hogy jöjjön vissza, mert annyira hiányzik és szeretem... Na itt szúrom el mindig :(

2017. ápr. 24. 23:48
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen ott szúrod el. Ha magadat nem tiszteled, akkor más sem fog, főleg nem egy pasi.
2017. ápr. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
#11-es, hogy bírtad végig csinálni a szakítást? Mert már mi is eljutottunk oda néhányszor, hogy vége, de sosem tudtuk megtenni, valamelyikőnk mindig meggondolta magát, pedig hosszú távon jobb lenne... Rövid távon viszont bele fogok pusztulni, ha nem látom... :( Hogy lehet ezt egyedül feldolgozni?
2017. ápr. 25. 22:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!