Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan lehet egy ilyen emberne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet egy ilyen embernek a kedvében járni? Vagy ez bolhából elefánt?

Figyelt kérdés

Szabadságon vagyok, ilyenkor mindig frissen főzök, valami különlegesebbet, mint egy sima hétköznap. A férjem állandóan nyekereg, hogy délre legyen kaja és mi az, hogy nincs 12kor az asztalon az étel, és amúgy is miért forró, mikor ő nem úgy szereti. Ma is kapkodtam, délre őzet sütöttem. A gyerekkel vártunk negyed 2ig, majd ettünk. Sikerült kettő után hazaérnie. Első szava a kajára: fúj, ennek milyen íze van. Mondtam neki, akkor ne egye meg, majd megeszem akkor holnap én. Csipegetett belőle egy kicsit, majd elment.állandóan csesztet, hogy vagy nincs kaja, vagy rengeteg. Kiszámíthatatlan, mennyit eszik. Ha egy szelet húst csinálok, panaszkodik, hogy kevés és éhes maradt. Következő alkalommal két szeletet csinálok, akkor otthagyja, hogy minek csinálsz ennyit?

Most mondtam neki, hogy legalább szólt volna, hogy ne várjuk, hanem együnk mert közbe jött valami. Azt mondta, hogy folyton csörgött a telefonja és örült, hogy nem kell telefonálnia.


2019. ápr. 25. 14:22
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kiveszel másik albit és elcuccolsz a gyerekkel, ő meg csináljon amit akar.
2019. ápr. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
Nos kérdező, nem vagyok híve az erőszaknak, de egy ilyen kijelentés után bizony úgy se.ggbe rúgtam volna, hogy az ajtón repült volna ki. Engem ne sértegessen egy bunkó f.asz sem.Sajnos nagyon gyenge jellemed van, hogy hagytad idáig fajulni a dolgokat, és borzasztóan buta is vagy. Nincs olyan, hogy valaki megváltozik. Ideig-óráig esetleg, de illett volna már kinőni a mesékből felnőtt korodra.Legkésőbb a második hülyesége után kellett volna otthagyni a francba, és akkor nem kellett volna hallgatnod, hogy életképtelen vagy nélküle. Ezt nagyon elcseszted. Próbáld magad összeszedni sürgősen, és lelépni tőle minél előbb. Egyedül is jobb, minden nehézséggel együtt, mint ilyen lénnyel élni.
2019. ápr. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 Andi80018 ***** válasza:
Hát én azt csinálnám, hogy amit a gyerekek szeretnek azt főzök. Pont leszarnám, hogy neki mi a kínja. Menjen kifőzdébe, ha nem tetszik. Sőt, otthon se lennék, hogy kiszolgáljam. Majd rájön. Ezt tök megalázó. Egyen, ott ahol akar, és amit akar. Elmennék a gyerekekkel kajálni, és kész. Mi ő, valami földesúr, milyen paraszt viselkedés ez? Örüljön, hogy főzöl. Nálam éhen halna, az biztos! :-)
2019. ápr. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

Végigolvastam és tuti megcsal.

Nem a kajával van gondja, hanem van neki valaki más, és nem szeret téged, ezért köt bele mindenbe, mert annyira gyáva, nem meri kimondani, hogy vége, hanem így próbál meg téged elüldözni magától.


Bizonyítsa ezt az is, hogy lehord téged minden dagadt malacnak, meg hogy nem kellesz senkinek, leromblja az önbizalmad, és próbál téged oda terelni, hogy te is keress mást, és te lépj ebből a kapcsolatból.


Szerintem hagyd ott és vidd magaddal a gyereked, ha szeret utánad megy, és megpróbál javulni, ha valóban akar, ha meg nem, lépj tovább.

2019. ápr. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Nem olvastam el a válaszokat, csak a kérdésre: ez phaszfej főzzön magának, aztán egye azt, vagy dögöljön éhen. Tudod kivel csinálná ezt... de amúgy ha eltűröd ezt a viselkedést, meg is érdemled.
2019. ápr. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!