Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan lehet egy ilyen emberne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet egy ilyen embernek a kedvében járni? Vagy ez bolhából elefánt?

Figyelt kérdés

Szabadságon vagyok, ilyenkor mindig frissen főzök, valami különlegesebbet, mint egy sima hétköznap. A férjem állandóan nyekereg, hogy délre legyen kaja és mi az, hogy nincs 12kor az asztalon az étel, és amúgy is miért forró, mikor ő nem úgy szereti. Ma is kapkodtam, délre őzet sütöttem. A gyerekkel vártunk negyed 2ig, majd ettünk. Sikerült kettő után hazaérnie. Első szava a kajára: fúj, ennek milyen íze van. Mondtam neki, akkor ne egye meg, majd megeszem akkor holnap én. Csipegetett belőle egy kicsit, majd elment.állandóan csesztet, hogy vagy nincs kaja, vagy rengeteg. Kiszámíthatatlan, mennyit eszik. Ha egy szelet húst csinálok, panaszkodik, hogy kevés és éhes maradt. Következő alkalommal két szeletet csinálok, akkor otthagyja, hogy minek csinálsz ennyit?

Most mondtam neki, hogy legalább szólt volna, hogy ne várjuk, hanem együnk mert közbe jött valami. Azt mondta, hogy folyton csörgött a telefonja és örült, hogy nem kell telefonálnia.


2019. ápr. 25. 14:22
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%
B..szám pofán a palacsintasütővel...
2019. ápr. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy van valakije.

Ezért nem néz szarba se.

Enyém is munkásruhába ment nőzni.

Ott lezuhanyzott, sőt meg mostak is rá.

2019. ápr. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:
Hogyan tudnám kideríteni? Telefonja ujjlenyomattal van lezárva,pin kódját nem ismerem. Emailhez tartozó jelszót sem ismerem. Kocsit átnéztem, de nem találtam semmit.
2019. ápr. 25. 17:59
 24/35 anonim ***** válasza:
Fozne neki az anyja. Fozol amit akarsz, meg megeszed, kesz. Hnap meg tojnek ra, mennek moziba meg etterembe
2019. ápr. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:
Elmondtam a férjemnek, hogy mi volt s gond a viselkedésével. Azt mondta, hogy ez hülyeség, mert ő nem fog finomkodni, ha nem jó a kaja. Felvilágosítottam, hogy az, ha megmondja, ez most nem jó lett és a fúj, milyen íze van ennek, van különbség. Kifejtette, hogy nem szívből főzök és ez a baj. Mondtam neki, jövő héten ő fog főzni,a bevásárlás is az övé. Közölte, akkor ő főz magának, mi a gyerekkel együnk, amit akarunk. Mert ő nem fog kínlódni azzal, hogy az én diétás kajáimat csinálja, mert az nehéz. A legtöbb recept annyi, hogy megsütjük a csirkemellet, főz hozzá rizst, meg süt cukkinit. Kb tíz perces meló. Én mindig megkaptam tőle, hogy főzni nem bonyolult éld igenis főzzek neki, hogy mikor, az mindegy. Főztem késő este, hajnalban, csak azért, hogy nehogy rossz szót kapjak és lecsesszen. Most mondtam, hogy belefáradtam abba, hogy annyit sem segítenek, hogy mit ennének.v erre megkapom, hogy sztrájkolok.
2019. ápr. 26. 08:39
 26/35 anonim ***** válasza:

Ha valaha is igy viselkedne velem a ferjem a fazekat hozzavagnam az tuti.

Fozon neki aki akar, pl. akihez jar dugni, mert van egy erzesem hogy szeretot tart a ferjed.

2019. ápr. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
100%

Milyen kis cuki, ő majd főz MAGÁNAK, a felesége, meg a gyereke meg ne egyen...

Gratulálok a párválasztáshoz!

2019. ápr. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:

Felhívott, van e ebéd. Mondtam, még nincs. Oké, akkor elmegy étterembe kajálni. Majd hazajött kávézni. Kérdeztem, hogy voltál kajálni? Igen, mondta. Megkérdeztem, a gyerekedre nem gondoltál, hogy neki hoztál volna legalább kaját. Miért nem mondtam, hogy hozzon. Meg amúgy is csak a sült krumplit eszi meg. Úgyhogy ő jól lakott, én meg valamit találjak ki és gyorsan csináljak, mert a fiam éhes.

Mondtam neki, megbeszéltünk valamit, hogy tavaszi szünetben elmegyünk valahová, amit három éve ígérünk a gyereknek. Közölte, csak én ígérem,ő már járt ott, nincs kedve menni, meg amúgy is dolgoznia kell. 18 éve hallgatom a szlogent, hogy mert nekem dolgoznom kell. Unom, mert az egész életünk erre ment rá, hogy neki dolgoznia kell. De legalább jutottunk volna valamerre. De semmi. Albérletben élünk, nyakig adósságban. De lényeg, hogy ő jól elvan.

2019. ápr. 26. 13:00
 29/35 anonim ***** válasza:
KÉrdés: mi a túrónak vagy akkor vele?
2019. ápr. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:
Mert normális volt az elmúlt időben, megijedt, hogy lelépek. És mert hosszú évek alatt elhitette velem, hogy egyedül semmire nem vagyok képes és senkinek nem kellenék, mert egy dagadt malac vagyok. De kinyílt a szemem és rájöttem, nem úgy van az, ahogy ő mondja.
2019. ápr. 26. 13:13
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!